Zapraszamy na 6. Łódzki Turniej Piłki Nożnej i Piknik Rodzinny Fiero! Cup

20.05.2015


W niedzielę 24 maja, na terenie obiektu „Stawy Jana” w Łodzi wystartuje szósta już edycja Łódzkiego Turnieju Piłki Nożnej i Pikniku Rodzinnego Fiero! Cup. W Turnieju zmierzą się amatorskie drużyny dziecięce, a do kibicowania zapraszamy całe rodziny, na które czeka moc atrakcji.

Fiero! Cup to turniej piłkarski, w którym udział biorą amatorskie drużyny złożone z chłopców i dziewcząt w wieku 10 - 13 lat. W tym roku w ramach imprezy rozegrany zostanie także Rodzinny Turniej Siatkówki oraz Mini Turniej Streetball. To także świetna okazja do zabawy na świeżym powietrzu. Na uczestników i kibiców czekało będzie mnóstwo atrakcji.

W programie imprezy znalazły się między innymi: pokaz siatko nogi i wspólny trening z zawodnikami Blokers Łódź, pokaz żonglerki Rafała Ceglińskiego, pokaz Zumby oraz pokaz makijażu i stylizacji fryzur. Jak co roku, Straż Miejska znakowała będzie rowery gości imprezy – wystarczy do nas przyjechać z dowodem osobistym. W specjalnym meczu pokazowym zmierzy się zaś kobieca reprezentacja Fiero! Pizza z drużyną samorządowców SLD i Tomasza Treli.

Honorowy patronat nad Turniejem Fiero! Cup objęły Pani Prezydent Hanna Zdanowska i Wiceprzewodnicząca Rady Miejskiej Małgorzata Niewiadomska-Cudak.
Zapraszamy do wspólnej zabawy i kibicowania młodym zawodnikom!