Depeszowcu, witaj w Łodzi!

01.09.2017


Podekscytowani odliczamy już dni do Ogólnopolskiego Zlotu Fanów Depeche Mode! Witamy wszystkich fanów depeszów w Łodzi i serwujemy Wam rabat. ;-) Sprawdź!

Depeszowcu, witaj w Łodzi!

Chcemy, abyś miło wspominał pobyt w naszym mieście, dlatego na start dajemy Ci rabat. Na hasło DEPECHE MODE za dostawę płacisz 0 zł. Darmowa dostawa obowiązuje tylko w ograniczonej strefie. Rabat dotyczy tylko zamówień online. Aby rabat został naliczony kwota zamówienia musi być równa 30 zł lub większa.

Jak skorzystać z rabatu?

  1. Umieść w koszyku zamówienie.
  2. W polu “kod rabatowy” wpisz DEPECHE MODE.
  3. Wybierz sposób płatności. I już. Twoje zamówienie dostarczymy za 0 zł. :-)
 

Fiero! przygotowało nie tylko rabat, ale także szereg zagadek. Tylko dla prawdziwych fanów! Będziemy je udostępniać na naszym fanpage’u, dlatego polub Fiero! Pizza na Facebooku. Dla najlepszych przewidzieliśmy nagrody - zaproszenia na naszą pizzę. :-)

Regulamin konkursu z rozsypanką:
Wygrywają 3 osoby, które jako pierwsze wskażą: prawidłową liczbę wszystkich ukrytych tytułów oraz wypiszą je, potwierdzając tym samym, że odnalazły je w rozsypance. Posty edytowane będą zdyskwalifikowane. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. W puli nagród znajdują się 3 zaproszenia. Mogą być one zrealizowane może zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy.  Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Zwycięzców ogłosimy w poniedziałek do g. 12.00.
  
W konkursie nagrodzone zostaną 3 osoby, które jako pierwsze wskażą: prawidłową liczbę wszystkich ukrytych tytułów oraz wypiszą je, potwierdzając tym samym, że odnaleźli je w rozsypance. 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.