Fiero! gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

10.01.2014


Od kilku już lat aktywnie wspieramy Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Nie inaczej będzie w tym roku. Podczas zbliżającego się Wielkiego Finału sporo będzie się u nas działo.

Wszystkie pizzerie sieci Fiero! będą wspierały wolontariuszy Wielkiej Orkiestry. W Łodzi mogą oni liczyć na darmowy poczęstunek, a w Zgierzu i Tomaszowie Mazowieckim na kubek gorącej herbaty*.

Dodatkowo lokale w Zgierzu i Tomaszowie przekazują część utargu na konto Fundacji Jurka Owsiaka. W Zgierzu od 1 do 12 stycznia z każdej pizzy zamówionej na hasło „WOŚP” część dochodu trafia do skarbonki, zaś w Tomaszowie w niedzielę z każdej pizzy sprzedanej do godziny 18.00 na kontro Fundacji trafią 2 zł. W lokalu wystawiona będzie też puszka, do której każdy może wrzucać pieniądze. Podczas Wielkiego Finału, w obu miastach na licytację wystawione zostaną też specjalne pizze – zarówno Specjały z naszego menu jak i niezwykłe placki w kształcie serca. Licytacje prowadzone będą w Tomaszowie w Hali Sportowej ZSZ nr 3 (Samochodówka) oraz w Zgierzu w MOSiRze. Specjalna promocja czekała będzie również na mieszkańców Zgierza, którzy uważnie śledzić będą wydarzenia podczas finału w tym mieście. Przez cały dzień, co godzinę, konferansjer podawał będzie specjalne hasło (publikowane również na Facebooku), z którym pizzę zamówić będzie można 25% taniej! O szczegółach oferty przeczytacie tutaj. Zachęcamy was gorąco do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i do wspólnej zabawy. Do zobaczenia w niedzielę! *Wolontariusze zobowiązani są do okazania identyfikatorów. Szczegóły dotyczące poczęstunku dostępne są w lokalach. Oferta obowiązuje wyłącznie na miejscu.