Fiero! Gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

07.01.2015


Podczas zbliżającego się Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Fiero! Pizza, jak co roku, wesprze Fundację Jurka Owsiaka. Sprawdźcie co będzie się u nas działo.

Mieszkańców Łodzi zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska na Rynku Manufaktury. Przy jednej ze scen czekać będziemy na was z gorącą pizzą, którą dostanie każdy, kto przekaże darowiznę na rzecz WOŚP. Będziemy mieć też drobne upominki dla darczyńców. Czekamy na was w godzinach: 12.00 - 17.00.

Mieszkańcy Zgierza, którzy uważnie śledzić będą wydarzenia podczas finału w tym mieście mogą liczyć na miłą niespodziankę. Przez cały dzień, co dwie godziny, konferansjer podawał będzie specjalne hasło, z którym pizzę zamówić będzie można 25% taniej!Dodatkowo na specjalnych aukcjach wylicytować można zaproszenia na pizzę oraz na Walentynkową pizzę w kształcie serca. Na wolontariuszy Fundacji czeka zaś w zgierskim Fiero! gorąca herbata. W Tomaszowie Mazowieckim Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy już od dzisiaj wspierać mogą wszyscy goście naszej pizzerii. W lokalu znajduje się puszka, do której wrzucać można datki. Podczas niedzielnego Finału w Tomaszowie będzie zaś można wylicytować pizze i gadżety od Fiero!, a każdy wolontariusz dostanie u nas gorącą kawę lub herbatę na rozgrzewkę. Zachęcamy was gorąco do wspierania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i do wspólnej zabawy. Do zobaczenia w niedzielę!