Fiero! Women's Cup już w sobotę - KONKURS

24.07.2014


W najbliższą sobotę, 26 lipca, odbędzie się druga edycja Turnieju Amatorskiej Piłki Nożnej Kobiet Fiero! Women's Cup. Kibicuj drużynie Fiero! i wygrywaj zaproszenia na pizzę.

Turniej Fiero! Women’s Cup rozegrany zostanie w ramach sportowych obchodów Święta Łodzi. W imprezie, która odbędzie się na obiekcie Stawy Jana przy ulicy Rzgowskiej zmierzy się ze sobą osiem amatorskich drużyn piłkarskich kobiet. Zapowiadają się gorące sportowe emocje. Dla zawodniczek nagrody ufundowała sieć pizzerii Fiero!, Łódzki Kongres Kobiet, Wydział Sportu Urzędu Miasta Łodzi oraz Wydział Kultury Fizycznej Urzędu Marszałkowskiego.

KONKURS W Turnieju zagra oczywiście kobieca reprezentacja Fiero! w piłce nożnej, w związku z czym mamy dla was konkurs! Możecie w nim wygrać zaproszenia na pizzę do naszych pizzerii. Aby je wygrać wystarczy wymyślić hasło zagrzewające nasze dziewczyny do boju, które będziemy mogli wykrzykiwać podczas meczów. Swoje propozycje wysyłajcie na adres pizzeria@fieropizza.pl do piątku 25 lipca do godziny 16.00. nie zapomnijcie podać w mailu swojego imienia i nazwiska. Powodzenia! ZWYCIĘZCY Dziękujemy wszystkim za udział w konkursie. Nagrody wędrują do Agnieszki G., Pauliny K. i Małgorzaty S. Gratulujemy!