Obstaw wynik meczu i wygraj bon na pizzę!

18.06.2016


Piłka już jest w grze, emocje piłkarskie sięgają zenitu, a zatem to idealny czas na zabawę. Obstaw wynik meczu i wygraj zaproszenie na naszą pizzę! Powodzenia!

Piłka w grze
W sobotę czekają nas prawdziwe, piłkarskie emocje. O 21:00 na murawie rozpocznie się rywalizacja pomiędzy tymi drużynami. Aby jeszcze podkręcić nastroje, przygotowaliśmy konkurs! Obstaw wynik meczu Polska-Portugalia i wygraj bon na Fiero! pizzę. 

Jak to zrobić?
Wejdź na nasz fanpage ( Kocham Pizzę Fiero), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. 

Powodzenia! 

Regulamin konkursu
Konkurs trwa do niedzieli do godziny oficjalnego rozpoczęcia meczu (w przypadku spotkania z Portugalią jest to czwartek, godzina 21:00). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy. 
 
W konkursie nagrodzona zostanie osoba, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania. Wynik należy wpisać, podając najpierw liczbę punktów Polski, a następnie - przeciwnika. W przypadku fazy pucharowej należy podać prawidłowy wynik następująco: wynik punktowy meczu, w sytuacji, gdy następuje remis - należy wskazać, kto będzie zwycięzcą spotkania. Na przykład: 2:2, zwycięstwo Polski w rzutach karnych.

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.