Maraton Zola Zumba z Bel-Mondo - Tomaszów Mazowiecki

14.11.2016


Kochasz aktywnie spędzać czas? Nie wyobrażasz sobie dnia bez solidnego treningu i dobrej zabawy? Wygraj zaproszenie na Maraton Zola Zumba i bawmy się wspólnie!

Maraton Zola Zumba to 2 godziny świetnej zabawy w stylu fitness pod okiem wybitnego specjalisty - Bel-Mondo. Zajęcia poprowadzą także Aleksandra Kołkiewicz i Monika Swinoga. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę ( 19.11) w szkole tańca w Tomaszowie Mazowieckim - ZOla Aleksandra Kołkiewicz. Startujemy o 17 i i nie przestajemy aż do 19! Do zobaczenia!

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/1650294695260672/ 

Specjalnie dla Was przygotowaliśmy 6 pojedycznych zaproszeń, które możecie zdobyć w szybkim konkursie. Co należy zrobić, aby wygrać?
1. Pod postem (znajdziesz go TUTAJ) na naszym fanpage'u dokończ zdanie "Zumba jest dla mnie jak..."
2. Poczekaj do 12:00 15 listopada na wynik. Wybierzemy 6 najbardziej kreatywnych odpowiedzi i powiadomimy Cię o tym. :)

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do 11:59 dnia następnego (15 listopada 2016). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie na Maraton Zola Zumba o wartości 40 zł. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w maratonie z Bel-Mondo w dniu 19 listopada w godzinach 17:00-19:00.  
  
W konkursie nagrodzonych zostanie 6 osób, które w najbardziej kreatywny sposób dokończą zdanie "Zumba jest dla mnie jak...". Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 12:30 15 listopada 2016.

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.