Puchar Najmłodszych w Biegu na Orientację

01.07.2014


W weekend 20 - 22 czerwca w Łodzi odbył się Puchar Najmłodszych w biegu na orientację 2014. Na imprezie nie mogło zabraknąć Fiero! Pizza.

Puchar Najmłodszych to najważniejsza impreza dla dzieci i młodzików biegających na orientację - nieoficjalne mistrzostwa Polski. W trzydniowym wydarzeniu wzięła udział rekordowa liczba zawodników z całego kraju. Na najmłodszych biegaczy czekało mnóstwo atrakcji z występami iluzjonisty Filipa Pietrzeniewicza i młodych artystów z Pałacu Młodzieży na czele.

Najważniejsze były jednak biegi, w których udział wzięło ponad 400 młodych zawodników. Wszyscy bawili się fantastycznie zwiedzając przy tym łódzkie ZOO i Ogród Botaniczny. Jednym ze sponsorów imprezy była sieć pizzerii Fiero! Pizza. Ufundowaliśmy dla zawodników nagrody, upominki i zaproszenia do naszych lokali. Była też świeżutka pizza czekająca na zmęczonych biegaczy. Gościem imprezy była również Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska. Dziękujemy wszystkim zawodnikom i kibicom za wspaniałą zabawę. Szczególne podziękowania należą się UKS Orientuś z Łodzi, który zadbał o wspaniałą organizację Pucharu. Zobaczcie galerię zdjęć z imprezy.