Sukces drużyny Fiero! na turnieju Kobiety Kobietom

02.07.2014


Kobieca reprezentacja Fiero! w piłce nożnej wygrała rozgrywany w miniony weekend w Warszawie międzynarodowy turniej piłkarski Kobiety Kobietom!

W tym roku organizujący wydarzenie klub sportowy Chrząszczyki do udziału w dwudniowej imprezie zaprosiły 12 drużyn w kategorii amatorskiej i 11 w kategorii profesjonalnej. Podział na kategorie sprawił, że mecze były znacznie bardziej zacięte i wyrównane, a wyniki do końcowego gwizdka niewiadome. Prestiżu imprezie dodały Honorowe Patronaty Marszałkini Sejmu Wandy Nowickiej i Prezesa PZPN Zbigniewa Bońka, a także udział drużyn zza granicy – NRG z Kijowa oraz Discover Football z Berlina.

Fiero! zgłosiło swój udział w kategorii profesjonalnej. Z grupy wyszłyśmy z kompletem punktów i w ćwierćfinale czekał nas trudny pojedynek z warszawskim Monte Team. Dzięki popisowym akcjom Kingi udało się wygrać i trafić do półfinału. Tu miało nastąpić polsko-ukraińskie starcie z NRG. Gra była bardzo zacięta, na szczęście zakończyła się wynikiem 2:1 dla Fiero! O wyniku finału z Ahududu czyli drużyną AZS Warszawa decydowała gra nerwów w rzutach karnych. Dzięki mistrzowskiej obronie Ani, Puchar będący dziełem artystki Agnieszki Anny trafił w nasze ręce! To nie koniec naszych sukcesów. Zawodniczka drużyny Fiero! – Agnieszka Walak zdobyła tytuł najlepszej zawodniczki Turnieju. Dziękujemy Sieci Pizzerii Fiero! za umożliwienie udziału w Turnieju, organizatorkom za wspaniałą organizację imprezy, wszystkim drużynom za świetną atmosferę, grę fair play i wspólne emocje. A jeśli ktoś z Was chce przeżywać wraz z nami te emocje zapraszamy na treningi w każdą środę o 20.00 na boisko Orlik przy XXV LO ulica Podhalańska 2a.