Weź udział w 8. Sportowym Pikniku Rodzinnym Fiero Cup

 

W niedzielę 21-go maja już po raz ósmy spotkamy się na Sportowym Pikniku Rodzinnym Fiero Cup. Impreza kolejny raz odbędzie się na terenie obiektu “Stawy Jana” w Łodzi. W turnieju zmierzą się amatorskie drużyny dziecięce, rodzinne drużyny siatkarskie i drużyny streetball.

 

Stwórz drużynę, zgłoście się i wygrajcie!

Zbierz drużynę złożoną z chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 13 lat do Turnieju Piłki Nożnej Dziecięcych Drużyn Mieszanych. Możesz także wziąć udział w Rodzinnym Turnieju Siatkówki lub Rozgrywkach Streetball - tutaj nie ma ograniczeń wiekowych! Wypełnij zgłoszenie i dostarcz je do nas drogą mailową na adres ewaszmitka@wp.pl do dnia 15 maja 2017 r. Pamiętaj jednak, że o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń!

 

Gdzie: boisko Orlik na terenie obiektu “Stawy Jana” (ul. Rzgowska 247 w Łodzi)

Kiedy: 21 maja 2017 (niedziela)

 

Udział w imprezie jest bezpłatny, a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego nie czekaj. Pobierz niezbędne dokumenty i zacznij

przygotowania do najbardziej rodzinnej imprezy sportowej w Łodzi! 

 

Pobierz formularz i zgłoś się do wybranej imprezy!

Formularz zgłoszeniowy do Turnieju Piłki Nożnej - POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy do Rodzinnego Turnieju Siatkówki- POBIERZ

Formularz zgłoszeniowy do Mini Turnieju Streetball - POBIERZ

 

WAŻNA INFORMACJA

W przypadku osób niepełnoletnich, do udziału w każdym Turnieju wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna.

Zgoda na udział w zawodach osoby niepełnoletniej - POBIERZ

Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wypełnij oświadczenie zawodnika, w którym zapewnisz nas, że nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś brał udział w imprezie.

Oświadczenie zawodnika pełnoletniego - POBIERZ

 

Chcesz uzyskać więcej informacji? Pobierz szczegółowy regulamin wybranej imprezy.

Regulamin Turnieju Piłki Nożnej - POBIERZ

Regulamin Rodzinnego Turnieju Siatkówki- POBIERZ

Regulamin Mini Turnieju Streetball - POBIERZ

 

Najczęściej zadawane pytania:

Ilu zawodników muszę zebrać, aby zgłosić drużynę?

W przypadku turnieju piłkarskiego zgłoszona drużyna powinna składać się z  maksymalnie 10 osób. Czynnie w grze bierze udział 6 zawodników. Do rozgrywki siatkarskiej - od 6 do 10 zawodników. Natomiast w przypadku streetballu drużyny tworzyć będą zespołu 4 osobowe.

Ile lat powinni mieć zawodnicy?

Do turnieju piłkarskiego zgłaszać mogą się jedynie najmłodsi - chłopcy i dziewczynki - w wieku od 8 do 12 lat. Turniej siatkarski i streetball nie mają żadnych ograniczeļ wiekowych.

Jakie dokumenty muszę dostarczyć, aby zapewnić sobie udział w imprezie?

Każda osoba, chcąca wziąć udział w Fiero Cup zobowiązana jest dostarczyć 2 dokumenty: formularz zgłoszeniowy oraz oświadczenie. W przypadku osoby niepełnoletniej będzie to wybrany formularz oraz zgoda na udział w zawodach osoby niepełnoletniej - POBIERZ. Osoby pełnoletnie zobowiązane są dostarczyć wybrany formularz wraz z oświadczeniem zawodnika pełnoletniego - POBIERZ.

Gdzie dostarczyć wypełniony formularz?

Wypełniony formularz należy odesłać mailem na adres ewaszmitka@wp.pl do dnia 15 maja 2017 r.

 

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń - 508 084 572.

 

Do zobaczenia!

                                                                               
 
__________

Kobieca Amatorska Drużyna Piłkarska Fiero!

 
Drużyna powstała w lipcu 2010 roku skupiając dziewczyny amatorsko grające w piłkę nożną. Już od początku opiekę nad drużyną objęła Sieć Pizzerii Fiero! z Łodzi, bo fiero znaczy dumny, a my jesteśmy dumne z naszej pasji.
Zespół Fiero! wziął udział m.in. w warszawskich Turniejach  Manifowych (3 miejsce w lutym 2013), w Turnieju ,,Kobiety Kobietom” (1 miejsce w czerwcu 2014 roku), w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Żurawicy (3 miejsce w lutym 2011), w warszawskim turnieju ,,Polska Piłka Jest Kobietą” (3 miejsce w styczniu 2014 roku), w turniejach ,,Chrzaszczykowych” (3 miejsce w marcu 2014 roku).
 
Piłkarki Fiero! łączą życie prywatne i zawodowe z pasją do piłki, ale także angażują się w działania społeczne i charytatywne związane ze sportem. Wspólnie z koleżankami z ekipy ,,Gotowych na Wszystkie” założyły w 2011 roku Klub Sportowy ,,KONTRA” – pierwszy w Łodzi klub sportowy zrzeszający piłkarki i siatkarki amatorki.
 
Jako klub sportowy współorganizują od 2011 roku bezpłatne turnieje piłki nożnej dla dzieci – Fiero Cup, wcielając się w role sędziów, trenerów i animatorów.
 
Zorganizowały w Łodzi Turniej Piłki Nożnej Kobiet FieroWomensCup w 2012 i w 2014 roku (zajmując 2 miejsce), amatorski turniej piłki nożnej kobiet w maju 2011 i w lipcu 2012, turnieje piłkarskie w ramach Fare Action Weeks w październiku 2012 roku (rozgrywany na śniegu :)) i w 2014 roku. W 2014 roku poprowadziły projekt ,,Kobiety na boiska” organizując bezpłatne treningi piłki nożnej, siatkówki i koszykówki dla kobiet.
 
Aby promować kobiecą piłkę rywalizowały jako jedyna żeńska drużyna w serii Turniejów BiblioCup (11 drużyn męskich i my :)) oraz Łódzkich Mistrzostwach Dzielnic (3 miejsce w eliminacjach dzielnicy Polesie w czerwcu 2012). W czerwcu 2012 roku rozegrały pokazowy mecz piłki nożnej z politykami SLD remisując 1:1, zaś w sierpniu 2014 roku wystąpiły jako jedyna kobieca ekipa w Turnieju o Puchar Burmistrza Rzgowa.
 
Jeśli chcecie z nami trenować i dobrze się bawić, prosimy o kontakt: