Aktualne konkursy pizzerii Fiero!

Wygraj bilety na koncert Agnieszki Chylińskiej w Tomaszowie Mazowieckim

10.09.2018

Już w najbliższy piątek, 14 września, w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi Agnieszka Chylińska. Masz ochotę wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu? Weź udział w konkursie i wygraj bilety! W puli nagród mamy 4 podwójne zaproszenia. 

Gdzie? Arena Lodowa - Strzelecka 24/26, Tomaszów Mazowiecki
Kiedy? 14 września 2018 (piątek)
Link do wydarzenia Agnieszka Chylińska 14.09.2018 Arena Lodowa Tomaszów Mazowiecki

Nie czekaj, wygraj podwójne zaproszenie na koncert Agnieszki Chylińskiej! Przejdź do konkursowego posta i daj znać kogo chcesz zabrać na to wydarzenie i dlaczego. :-)

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do wtorku (12 września 2018 roku) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na koncert Agnieszki Chylińskiej w Tomaszowie Mazowieckim. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu w dniu 14 września.

W konkursie nagrodzone zostaną 4 osoby, które oznaczą osobę, z którą chcą iść na wydarzenie w komentarzu oraz w najbardziej kreatywny sposób uzasadnią, dlaczego wybrały właśnie ją. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 12:00 12 września 2018 (środa). Odbiór zaproszeń możliwy będzie w lokalu Fiero! Pizza w Tomaszowie Mazowieckim.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.