Aktualne konkursy pizzerii Fiero!

Obstaw wynik meczu Japonia - Polska i wygraj zaproszenie na pizzę

24.06.2018

Piłkarskie emocje nie słabną, a to wszystko za sprawą Mundialu! Dla nas  to idealna okazja do zabawy. Obstaw wynik meczu Japonia - Polska i wygraj zaproszenie na naszą pizzę. Powodzenia!

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage ( www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 16:00 (28 czerwca 2018). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Posty edytowane po tym czasie zostaną zdyskwalifikowane. Wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. Jedna osoba może typować tylko jeden wynik. W puli nagród znajdzie się 1 zaproszenie. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy.  Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Zwycięzcę ogłosimy w piątek do g. 15.00. 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.