Aktualne konkursy pizzerii Fiero!

Wygraj bilety na koncert Bajmu w Tomaszowie Mazowieckim

11.04.2018

Już w najbliższy piątek, 13 kwietnia, w Arenie Lodowej w Tomaszowie Mazowieckim wystąpi zespół Bajm. Tym koncertem Beata Kozidrak z zespołem rozpocznie trasę z okazji 40-lecia zespołu. Masz ochotę wziąć udział w tym wspaniałym wydarzeniu? Weź udział w konkursie i wygraj bilety! W puli nagród mamy 3 podwójne zaproszenia. 

Gdzie? Arena Lodowa - Strzelecka 24/26, Tomaszów Mazowiecki
Kiedy? 13 kwietnia 2018 (piątek)
Link do wydarzenia Beata Kozidrak i BAJM w Arenie Lodowej | 40-lecie zespołu

Nie czekaj, wygraj podwójne zaproszenie na koncert zespołu Bajm! Przejdź do konkursowego posta i daj znać kogo chcesz zabrać na to wydarzenie i dlaczego. :-)

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do czwartku (12 kwietnia 2018 roku) do godziny 19:00. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na koncert zespołu Bajm w Tomaszowie Mazowieckim. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu w dniu 13 kwietnia.

W konkursie nagrodzone zostaną 3 osoby, które oznaczą osobę, z którą chcą iść na wydarzenie w komentarzu oraz w najbardziej kreatywny sposób uzasadnią, dlaczego wybrały właśnie ją. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 20:00 12 kwietnia 2018 (czwartek). Odbiór zaproszeń możliwy będzie w lokalu Fiero! Pizza w Tomaszowie Mazowieckim.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.
Obstaw wynik meczu Szkocja - Polska i wygraj zaproszenie na pizzę

05.04.2018

Ponownie kibicujemy naszym kobietom! Obstaw wynik meczu Szkocja - Polska i wygraj zaproszenie na naszą pizzę. Powodzenia!

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage ( www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 20:35 (10 kwietnia 2018). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Posty edytowane po tym czasie zostaną zdyskwalifikowane. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. W puli nagród znajduje się 1 zaproszenie. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy. Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Zwycięzcę ogłosimy w komentarzu pod postem konkursowym w poniedziałek (11 kwietnia 2018)  do g. 12.00. 
  
W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania. 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.