KONKURS - Miłosne wyznanie

11.02.2018


Weź udział w konkursie i wygraj zaproszenie do Fiero! Pizza o wartości 50 zł. Kogo lub co kochasz najbardziej na świecie? Swojego chłopaka, przepyszną pizzę, a może czas spędzany w gronie najbliższych? Wyznaj miłość i wygraj! Czekamy na Wasze oryginalne wyznania.

Jak to zrobić:
Przejdź do postu konkursowego na fanpage’u Fiero! Pizza - LINK
W komentarzu pod postem umieść swoje miłosne wyznanie i uzasadnij je.

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do poniedziałku (12 lutego 2018) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie do Fiero! Pizza o wartości 50 zł.

W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, która pod postem konkursowym umieści najbardziej oryginalne wyznanie miłosne i uzasadni je. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 13:00 13 lutego 2018 (wtorek).