Obstaw wynik meczu Polska - Czarnogóra i wygraj zaproszenie na pizzę

07.10.2017


Piłkarskie emocje sięgną dziś zenitu, a dla nas to idealna okazja do zabawy. Obstaw wynik meczu Polska - Czarnogóra i wygraj zaproszenie na naszą pizzę! Powodzenia!

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage (www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Zwycięzcę ogłosimy w poniedziałek (9 października 2017) do g. 12:00. 

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 18:00 (8 października 2017). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy.  Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
  
W konkursie nagrodzona zostanie osoba, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania. Wynik należy wpisać, podając najpierw liczbę punktów Polski, a następnie - Czarnogóry.

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.