Obstaw wynik meczu Polska - Rosja i wygraj zaproszenie na pizzę

28.07.2017


Czy wiesz, że właśnie rozgrywają się XXIII Letnie Igrzyska Głuchych? Mamy z tego powodu ogromne powody do dumy! Polska reprezentacja kobiet w piłce nożnej osiąga fantastyczne wyniki. Chcemy zachęcić Was do kibicowania naszej drużynie, dlatego zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie. ;-) 

Do wygrania aż 3 zaproszenia na Fiero! pizzę :-)

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage ( www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywają osoby, które jako pierwsze umieszczą prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 20.00 czasu polskiego (29 lipca 2017). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Również komentarze edytowane po tym czasie będą wyłączone z konkursu. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 30 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy.  Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Kupon nie łączy się z innymi promocjami.
  
W konkursie nagrodzone zostaną osoby, które jako pierwsze wytypują prawidłowy wynik spotkania. Wynik należy wpisać, podając najpierw liczbę punktów Polski, a następnie - Rosji.

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.