Obstaw wynik meczu Portugalia - Polska i wygraj zaproszenie na pizzę

20.11.2018


Czas na piłkarskie emocje! Obstaw wynik meczu Portugalia - Polska i wygraj zaproszenie na naszą pizzę. Tym razem przygotowaliśmy, aż 2 zaproszenia - każde o wartości 50 zł. :-) Powodzenia!

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage ( www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 20:45 (20 listopada 2018). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Posty edytowane po tym czasie zostaną zdyskwalifikowane. Wygrywają dwie osoby, które jako pierwsze umieszczą prawidłowy wynik. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie składane online (przez stronę fieropizza.pl) w sieci pizzerii Fiero!. W puli nagród znajdują się 2 zaproszenia. Zaproszenie zrealizowane może zostać tylko przy zamówieniu online. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy.  Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Zwycięzcę ogłosimy w środę do g. 12.00. 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.