Wygraj podwójne zaproszenie do Alfa Laser Game

11.01.2019


Czas na trochę ruchu w Nowym Roku! Mamy do rozdania 5 podwójnych zaproszeń do Alfa Laser Game. Jesteś gotowy na taką bitwę? ;) ;). Zasady są proste. Wystarczy, że napiszesz, dlaczego chcesz podjąć wyzwanie w tym laserowym pojedynku w komentarzu pod postem na naszej stronie na Facebooku. Na odpowiedzi czekamy do 13 stycznia (niedziela), g. 23:59

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do niedzieli (13 stycznia 2019 roku) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie do Alfa Laser Game. Zaproszenie upoważnia do skorzystania z usług Alfa Laser Game w wybranym przez uczestnika konkursu terminie, jednak nie później niż do 30 kwietnia 2019 roku.

W konkursie nagrodzonych zostanie 5 osób, które z w najbardziej kreatywny sposób uzasadnią, dlaczego chciałyby wziąć udział w laserowej bitwie w Alfa Laser Game. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 20:00 15 stycznia 2018 (wtorek). Odbiór zaproszeń możliwy będzie w lokalu Fiero! Pizza.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.