Wygraj podwójne zaproszenie na Famkę 2018

14.11.2018


Nie masz jeszcze planów na najbliższy weekend? A co powiesz na Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2018? Koncerty, muzyka i dobra zabawa - gwarantowane. Jeśli masz chrapkę na podwójne zaproszenie - weź udział w konkursie. :-)

Na scenie pojawią się artyści z Polski i z zagranicy. Nie zabraknie największych hitów Zespołu Enej, Eweliny Lisowskiej czy Jeden Osiem L. Będą także Smolasty, Michał Szczygieł, czy Komodo. Dużym zaskoczeniem będą występy producenta muzyki tanecznej, tworzącego pod pseudonimem Brave, a także Thomasa Martina, który porwie publiczność swoim hitem "Powiedz jeszcze raz". Największą niespodzianką będzie Danzel. Jego hicior "Pump it up" był światowym numerem jeden na wszystkich listach przebojów.

Wystąpią:
DANZEL, Enej, Ewelina Lisowska, Brave, Baranovski, Komodo , Smolasty, Thomas Martin, Michał Szczygieł, Szymon Chodyniecki. Jeden Osiem L

Gdzie? Hala Sportowa Samochodówki - Legionów 47, Tomaszów Mazowiecki
Kiedy? 17:00 - 20:00, 18 listopada 2018 (niedziela)
Link do wydarzenia FAMKA 2018

Nie czekaj, wygraj podwójne zaproszenie na Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2017! Przejdź do konkursowego posta i daj znać kogo chcesz zabrać na to wydarzenie i dlaczego. :-)

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do czwartku (15 listopada 2018) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2018. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu w dniu 18 listopada.

W konkursie nagrodzonych zostanie 5 osób, które oznaczą osobę, z którą chcą iść na wydarzenie w komentarzu oraz w najbardziej kreatywny sposób uzasadnią, dlaczego wybrały właśnie ją. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 12:00 16 listopada 2018 (piątek). Odbiór zaproszeń możliwy będzie w lokalu Fiero! Pizza w Tomaszowie Mazowieckim.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.