Wytypuj wynik spotkania Fiero Zawisza Rzgów - Astoria Szczerców i wygraj zaproszenie do Fiero!

17.11.2018


Ponownie kibicujemy naszym kobietom! Obstaw wynik meczu Fiero Zawisza Rzgów - Astoria Szczerców i wygraj zaproszenie na naszą pizzę. Powodzenia!

Jak to zrobić? 
Wejdź na nasz fanpage ( www.facebook.com/fieropizza), a znajdziesz tam post konkursowy. Zamieść pod nim komentarz, w którym wytypujesz wynik wieczornego spotkania. Spiesz się, ponieważ wygrywa osoba, która jako pierwsza umieści prawidłowy wynik! Jeśli masz ochotę, udostępnij post i wciągnij w zabawę swoich znajomych. Powodzenia!

Regulamin konkursu 
Typować wyniki można do chwili rozpoczęcia spotkania, czyli do 13:30 (18 listopada 2018). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Posty edytowane po tym czasie zostaną zdyskwalifikowane. Nagrodą w konkursie jest zaproszenie o wartości 50 zł do wykorzystania na dowolne zamówienie w sieci pizzerii Fiero!. W puli nagród znajduje się 1 zaproszenie. Zaproszenie zrealizowane może zostać zarówno w lokalu, jak i przy zamówieniu z dostawą. Kupon nie pokrywa kosztów dostawy. Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. Zwycięzcę ogłosimy w komentarzu pod postem konkursowym w poniedziałek (19 listopada 2018)  do g. 12.00. 
  
W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, która jako pierwsza wytypuje prawidłowy wynik spotkania. 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.