Aktualne promocje w pizzeriach Fiero!

Dzień Babci w Fiero! - 15% na hasło BABCIA

21.01.2019

Dziś Dzień Babci, dlatego pamiętaj, że najlepsze co możesz dać swojej kochanej babci to wspólnie spędzony czas. Na przykład przy pysznej pizzy. Z tej okazji mamy dla Ciebie rabat -15% na zamówienie na hasło BABCIA. Kod jest ważny do 21 do 22 stycznia 2019. Smacznego!

Regulamin promocji: 
1. Promocja obejmuje całe zamówienie, za wyjątkiem kosztów dostawy oraz napojów alkoholowych. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. Aby skorzystać z promocji, przejdź do menu i w polu MAM KOD RABATOWY wpisz kod BABCIA. Cena produktów zostanie obniżona o 15% od wartości ich ceny. 4. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach Fiero! Pizza. 5. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 7. Promocja ważna do końca dnia 22 stycznia.

Czytaj więcejWITAMY nowy lokal w Ozorkowie (*promocja ważna tylko w Ozorkowie)

07.11.2018

 

Świętujemy pojawienie się na mapie nowej lokalizacji Fiero! Pizza - w Ozorkowie (Nowe Miasto 11). Z tej okazji serwujemy rabat -50% na drugą dużą pizzę na hasło WITAMY.

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje wyłącznie pizze Fiero! w rozmiarze dużym. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. Aby skorzystać z promocji umieść wybrane dwie duże pizze w koszyku i wpisz kod rabatowy WITAMY. Cena drugiej, tańszej pizzy zostanie obniżona o 50%.. 4. Promocja obowiązuje tylko w lokalu w Ozorkowie. 5. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 7. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcejFIERO! WYŻERKA

13.08.2018

Jedna pizza to za mało? Skorzystaj z FIERO! WYŻERKI i zamów 2 dowolne średnie pizze w cenie 59 zł. Zaoszczędź nawet 26 zł!

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje wyłącznie pizze Fiero! w rozmiarze średnim. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. Aby skorzystać z promocji, przejdź do menu i z pola Promocje wybierz FIERO! WYŻERKA, a następnie - wybierz dwie dowolne pizze. Ich domyślna cena to 59 zł (za 2 produkty). 3. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach Fiero! Pizza. 4. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 5. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 6. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcejWIĘCEJ ZA MNIEJ

04.07.2018

Męczy Cię większy głód? Zamów WIĘCEJ ZA MNIEJ, czyli dużą pizzę Fiero! w cenie średniej.

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje wyłącznie pizze Fiero! w rozmiarze dużym. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. Aby skorzystać z promocji, przejdź do menu i z pola Promocje wybierz WIĘCEJ ZA MNIEJ, a następnie - wybierz dowolną pizzę. Jej cena jest domyślnie obniżona. 4. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach Fiero! Pizza. 5. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 7. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcejLUNCH TIME

03.07.2018

Skorzystaj z oferty LUNCH TIME w Fiero! Pizza i zgarnij 15% rabatu na dowolny makaron. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00 swoją ulubionę pastę zamówisz 15% taniej. 

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje wyłącznie makarony. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. 3. Rabat obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-16:00. Aby skorzystać z promocji, przejdź do menu i z pola Promocje wybierz LUNCH TIME. Cena makaronu jest już obniżona. 4. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach Fiero! Pizza. 5. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 7. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcejBANKNOT 10 ZŁ FIERO!

09.10.2017

W różnych punktach w Łodzi możesz znaleźć banknoty Fiero! Banknot uprawnia do jednorazowej zniżki 10zł.

Regulamin promocji:
1. Z kuponu można skorzystać tylko przy zamówieniach online, czyli składanych przez formularz zamówień dostępny na fieropizza.pl. 2. Aby skorzystać z promocji, kupon z wykorzystanym przy zamówieniu kodem, należy przekazać naszemu dostawcy. 3. Promocja dotyczy zamówień powyżej 30 zł (nie wliczając kosztów dostawy). 4. Promocja obejmuje całe menu Fiero! Pizza za wyjątkiem napojów alkoholowych i kosztów dostawy. 5. Promocja ważna we wszystkich lokalach Fiero! Pizza tj.: Łódź Bałuty, Łódź Centrum, Łódź Chojny/Dąbrowa, Łódź Retkinia, Łódź Teofilów, Łódź Widzew, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki. 6. Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. 7. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. 8. Oferta nie obowiązuje przy zamówieniach składanych za pośrednictwem serwisu Pizza Portal. 9. Kod rabatowy jest jednorazowy, co oznacza, że klient może wykorzystać go tylko jeden raz. 10. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcej-15% DLA POSIADACZY KART RABATOWYCH

08.10.2017

Karty, dzięki którym otrzymasz rabat to:  Młodzi w Łodzi, Łódzka Karta Dużej Rodziny, Miejska Karta Seniora.

Aby rabat został uwzględniony należy:
- w lokalu, przed dokonaniem zamówienia, okazać wybraną kartę obsłudze.
- przy zamówieniach telefonicznych wspomnieć o posiadaniu karty i okazać ją dostawcy.
- przy zamówieniach online, użyć wybranego kodu rabatowego przypisanego do wybranej karty (poniżej) i okazać kartę dostawcy.

Kody rabatowe przypisane do kart:
MLODZIWLODZI, KARTADUZEJRODZINY, KARTASENIORA (bez spacji i bez znaków polskich)

Regulamin promocji:

1. Z rabatu mogą korzystać tylko posiadacze karty (Młodzi w Łodzi, Łódzka Karta Dużej Rodziny lub Miejska Karta Seniora). 2. Aby rabat został uwzględniony wymagane jest okazanie karty - w lokalu lub w przypadku dostawy - dostawcy. Jeśli karta nie zostanie okazana, rabat nie zostanie naliczony, a różnica w kwocie - powinna zostać zwrócona. 3. Promocją objęte są tylko łódzkie lokale, czyli: Fiero! Pizza Centrum, Fiero! Pizza Retkinia, Fiero! Pizza Widzew, Fiero! Pizza Bałuty, Fiero! Pizza Teofliów oraz Fiero! Pizza Chojny/Dąbrowa. 4. Promocją objęte są wszystkie pozycje z aktualnego menu za wyjątkiem napojów alkoholowych. 5.Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Rabat ważny do odwołania.

Czytaj więcej