Aktualne promocje w pizzeriach Fiero!

Duża pizza w cenie średniej na hasło LATO

21.06.2017


 Wkrocz w letnią porę w stylu Fiero! Jedz więcej, za mniej i to najlepiej w towarzystwie przyjaciół. :-) Smaaaacznego! :-)

Aby skorzystać ze zniżki wystarczy umieścić dużą pizzę w koszyku oraz wpisać kod rabatowy: LATO. Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniach przez Internetowy formularz zamówień. Promocja trwa do odwołania.

Czytaj więcej-50% na drugą dużą pizzę na hasło NOWEFIERO w Łodzi Centrum i Pabianicach!

30.05.2017

Świętujemy pojawienie się na mapie dwóch nowych lokalizacji Fiero! Pizza. W Łodzi, na ul. Piotrkowskiej 255 oraz w Pabianicach, na ul. Żeromskiego 1. Specjalnie z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję, która startuje dziś i trwa do odwołania. Promocja obowiązuje tylko w lokalach Łódź Centrum oraz w Pabianicach.

NOWEFIERO, czyli -50% na dużą drugą pizzę
-50% na drugą dużą pizzę, abyś mógł świętować otwarcie nowego lokalu w szerszym gronie. Przy składaniu zamówienia użyj hasła - NOWEFIERO. Promocja ważna od 31 maja do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Z promocji skorzystać można zarówno w dostawie (telefonicznej oraz online), jak i w lokalu. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i kosztów dostawy.

Zaproś znajomych na pizzę i bawcie się wyśmienicie! :-)
 

Czytaj więcejFiero na Piątkę! Czyli -5 zł rabatu na wszystkie nowości w menu!

12.07.2016

Słyszeliście o naszym nowym menu pełnym włoskich, letnich smaków? Rozsmakujcie się w nich, zwłaszcza że mamy dla Was pyszną promocję. W promocji "Fiero na Piątkę" wszystkie nowości w menu są tańsze o 5 zł. Wystarczy, że w polu zamówienia wpiszecie hasło: FIERO NA PIĄTKĘ. Smacznego!

Czytaj więcejDostawa już od 1 zł przy zamówieniach online!

31.01.2016

Zamawiaj pizzę online za pośrednictwem naszej strony i płać mniej za dostawę. Wejdź na www.fieropizza.pl, podaj kod rabatowy DOSTAWA i skorzystaj z wyjątkowyej promocji. Teraz dostawa już od 1 zł! Podaj swój adres i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Promocja obowiązuje do odwołania. Oferta dostępna jest wyłącznie dla zamówień złożonych online za pośrednictwem strony www.fieropizza.pl. Promocja obowiązuje w ograniczonej strefie dla zamówień powyżej 30 zł (bez kosztów dostawy). Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie obowiązują przy zamówieniach za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.

Czytaj więcejLunch Time w Fiero! – 15% rabatu

30.01.2016

Skorzystaj z oferty Lunch Time w Fiero! Pizza i zgarniaj 15% rabatu na całe zamówienie! Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00 swoje ulubione pizze, dania i napoje z oferty pizzerii Fiero! zamówisz 15% taniej.

Promocja ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie podając hasło LunchTime lub wpisując kod: LunchTime w systemie zamówień online na www.fieropizza.pl. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i kosztów dostawy. Oferta nie obowiązuje dla zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal.

Czytaj więcej