Aktualne promocje w pizzeriach Fiero!

Banknot 10 zł do wykorzystania w Fiero! Pizza

09.10.2017

W różnych miejscach w Łodzi możecie znaleźć banknoty Fiero! Banknot uprawnia do jednorazowej zniżki - 10 zł. Poznaj pełen regulamin promocji.

1. Z kuponu można skorzystać tylko przy zamówieniach online, czyli składanych przez formularz zamówień dostępny na fieropizza.pl. 2. Aby skorzystać z promocji, kupon z wykorzystanym przy zamówieniu kodem, należy przekazać naszemu dostawcy. 3. Promocja dotyczy zamówień powyżej 30 zł (nie wliczając kosztów dostawy). 4. Promocja obejmuje całe menu Fiero! Pizza za wyjątkiem napojów alkoholowych i kosztów dostawy. 5. Promocja ważna we wszystkich lokalach Fiero! Pizza tj.: Łódź Bałuty, Łódź Centrum, Łódź Chojny/Dąbrowa, Łódź Retkinia, Łódź Teofilów, Łódź Widzew, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki. 6. Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. 7. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. 8. Oferta nie obowiązuje przy zamówieniach składanych za pośrednictwem serwisu Pizza Portal. 9. Kod rabatowy jest jednorazowy, co oznacza, że klient może wykorzystać go tylko jeden raz. 10. Promocja ważna do odwołania.

 

Czytaj więcejDuża pizza w cenie średniej na hasło JESIEŃ

08.10.2017


Jedz więcej, za mniej i to najlepiej w towarzystwie przyjaciół. :-) Smaaaacznego! :-)

Aby skorzystać ze zniżki wystarczy umieścić dużą pizzę w koszyku oraz wpisać kod rabatowy: JESIEŃ. Promocja obowiązuje tylko przy zamówieniach przez Internetowy formularz zamówień. Promocja trwa do odwołania.

Czytaj więcej-15% w Fiero! Pizza z kartą rabatową Młodzi w Łodzi

02.10.2017

Od teraz posiadacze karty rabatowej Młodzi w Łodzi mogą korzystać z rabatu -15% w Fiero! Pizza.

Karta Młodzi w Łodzi uprawnia uczniów objętych programem Mia100 Talentów oraz studentów łódzkich uczelni do uzyskania rabatów na produkty i usługi oferowane przez partnerów (m.in. Fiero! Pizza). Właścicielem Karty może zostać uczeń, objęty programem Mia100 Talentów oraz osoba studiująca w szkole wyższej, zlokalizowanej na terenie Miasta Łodzi, bez rozróżnienia na uczelnie publiczne i niepubliczne oraz typy studiów, z wyłączeniem studentów studiów doktoranckich. Karta wydawana jest bezpłatnie.

Dowiedz się, jak zdobyć kartę Młodzi w Łodzi 

Hasło rabatowe: MLODZIWLODZI (bez spacji i bez znaków polskich)
Rabat obowiązuje tylko w lokalach w Łodzi, czyli: Bałuty, Centrum, Chojny/Dąbrowa, Retkinia, Teofilów, Widzew.

Więcej informacji o promocji tutaj.

Czytaj więcej-50% na drugą dużą pizzę na hasło NOWEFIERO w Łodzi Centrum i Pabianicach!

30.05.2017

Świętujemy pojawienie się na mapie dwóch nowych lokalizacji Fiero! Pizza. W Łodzi, na ul. Piotrkowskiej 255 oraz w Pabianicach, na ul. Żeromskiego 1. Specjalnie z tej okazji mamy dla Was wyjątkową promocję, która startuje dziś i trwa do odwołania. Promocja obowiązuje tylko w lokalach Łódź Centrum oraz w Pabianicach.

NOWEFIERO, czyli -50% na dużą drugą pizzę
-50% na drugą dużą pizzę, abyś mógł świętować otwarcie nowego lokalu w szerszym gronie. Przy składaniu zamówienia użyj hasła - NOWEFIERO. Promocja ważna od 31 maja do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Z promocji skorzystać można zarówno w dostawie (telefonicznej oraz online), jak i w lokalu. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i kosztów dostawy.

Zaproś znajomych na pizzę i bawcie się wyśmienicie! :-)
 

Czytaj więcejDostawa już od 1 zł przy zamówieniach online!

31.01.2016

Zamawiaj pizzę online za pośrednictwem naszej strony i płać mniej za dostawę. Wejdź na www.fieropizza.pl, podaj kod rabatowy DOSTAWA i skorzystaj z wyjątkowyej promocji. Teraz dostawa już od 1 zł! Podaj swój adres i sprawdź, ile możesz zaoszczędzić.

Promocja obowiązuje do odwołania. Oferta dostępna jest wyłącznie dla zamówień złożonych online za pośrednictwem strony www.fieropizza.pl. Promocja obowiązuje w ograniczonej strefie dla zamówień powyżej 30 zł (bez kosztów dostawy). Rabart obniża cenę dostawy do wysokości 1 zł w przypadku, gdy klient znajduje się w 1 strefie dostaw, czyli w przypadku, gdy standardowa dostawa wynosi 4 zł. W przypadku droższej standardowej dostawy rabat obniża cenę dostawy o 3 zł. Promocja nie łączy się z innymi ofertami i nie obowiązują przy zamówieniach za pośrednictwem serwisu PizzaPortal.

Czytaj więcejLunch Time w Fiero! – 15% rabatu

30.01.2016

Skorzystaj z oferty Lunch Time w Fiero! Pizza i zgarniaj 15% rabatu na całe zamówienie! Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00 swoje ulubione pizze, dania i napoje z oferty pizzerii Fiero! zamówisz 15% taniej.

Promocja ważna do odwołania. Oferta nie łączy się z innymi promocjami. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie podając hasło LunchTime lub wpisując kod: LunchTime w systemie zamówień online na www.fieropizza.pl. Rabat nie obejmuje napojów alkoholowych i kosztów dostawy. Oferta nie obowiązuje dla zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal.

Czytaj więcej