Dzień Dziecka w Fiero! Pizza - warsztaty

01.06.2016


Z okazji Dnia Dziecka przygotowaliśmy wyjątkową niespodziankę dla naszych najmłodszych klientów. Kulinarna wyprawa przez smaki Włoch zakończyła się pomyślnie, o czym świadczą uśmiechy naszych gości.

Uwielbiamy naszych najmłodszych klientów i to właśnie z myślą o nich powstało dzisiejsze wydarzenie. Z okazji tegorocznego Dnia Dziecka zabraliśmy naszych gości w kulinarną podróż po smakach Włoch. Nie była to zwyczajna wyprawa, ponieważ nasi goście na samym początku zostali do niej solidnie przygotowani przez naszych kucharzy. Było mnóstwo opowieści o tym, jak tworzy się idealną pizzę, a następnie nasi goście mieli szansę spróbować własnych sił. Moc energii w połączeniu z kreatywnością sprawiły, że powstały różne pizze. Każda wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju.

Ostatnim etapem kulinarnej wyprawy po kraju, skąd wywodzi się pizza i spaghetti była wspólna uczta, jak w prawdziwej, włoskiej rodzinie przystało! Korzystając z idealnej pogody, wspólnie bawiliśmy się na świeżym powietrzu w ogródkach Fiero. Uśmiechy naszych małych gości mówią wszystko, a zatem bon appetit! 

Musicie to zobaczyć! Fotorelacjawarsztatów z okazji Dnia Dziecka w Fiero! Pizza.