Fiero! Cup 2018 - Podsumowanie

24.05.2018


Zobacz, jak zadbaliśmy o pozytywną energię, doskonałe nastroje, rywalizację fair play i uśmiechy na buziach podczas 9. edycji Sportowego Pikniku Rodzinnego Fiero! Cup.

Ponad 300 uczestniczek i uczestników konkurencji sportowych wzięło udział w naszym 9. Sportowym Pikniku Rodzinnym! Graliśmy w piłkę nożną, siatkówkę i koszykówkę. Chodziliśmy z kijkami z Maćkiem Traczem i pokonywaliśmy trasę na wózku. Biegaliśmy przełaje i graliśmy w zbijaka :)

Podziwialiśmy występy taneczne zespołu Power Fun Rzgów i pokaz latino Grupy Sensation Szkoły Tańca Family Dance.

Nasze włosy i buzie zostały pomalowane przez młodzież z Zespołu Szkół Rzemiosła, a bańki mydlane puszczaliśmy z Fundacją ,,Dr Clown” :)

Straż miejska oznaczyła rowery a Panowie ze Straży Pożarnej pozwolili lać się wodą i uczyli jak prawidłowo trzymać węże strażackie:)

Nasze poobijane w sportowej rywalizacji łokcie i kolana opatrywali Wolontariusze Polskiego Czerwonego Krzyża, a na osłodę boleści można było zjeść nielimitowane ilości waty cukrowej :)

Dla głodnych mieliśmy kanapki ze smalcem, kiełbaski i kaszanki z grilla ufundowane przez Carrefour, a dla spragnionych kawę, herbatę i wodę z sokiem przygotowane przez naszych Wolontariuszy :) Była też oczywiście pizza z Fiero!

W pokazowym meczu piłki nożnej między kobiecą ekipą Fiero! a zespołem Przyjaciół ekstraligowego UKS SMS pod wodzą Kapitanki Moniki Walak padł sprawiedliwy remis :)

Zadbaliśmy o nasze zdrowie mierząc poziom cukru u ,,Diabeciaków”, korzystając z porad fizjoterapeuty u ,,Fizjograbki”, i sprawdzając poziom samopoczucia psychicznego na specjalnej aplikacji,,Miej to z głowy”.

Zabawiał nas niestrudzenie Zbyszek Pietrzak :)

Gościliśmy wspaniałe kobiety – Monikę Kuszyńska i Elę Nowak.

O to, żeby było nas głośno zadbało Radio Eska i Miasto Ł :)

Wszyscy razem zadbaliśmy o pozytywną energię, doskonałe nastroje, rywalizację fair play i uśmiechy na buziach :)

 

Nagrody ufundowali:

Miasto Łódź, Sieć Pizzerii Fiero!, Taxi Plus,  Sport Ekspert, Tkalnia Zagadek

Fotki pstrykał piotr Nadolski, a film zrobiła Ewa Tyll.

 

Podziękowania dla :

Mosir Łódź, KS Kontra, KDO ds Sportu Powszechnego, Kasi Król

 

Stowarzyszenia Hipokamp, Fundacji 2035, Stowarzyszenia Salos-Wodna, Stowarzyszenia Sympatyków Piłki Siatkowej, Fundacji ,,Przekraczać granice”, Fundacji ,,Dr Clown”, Fundacji ,,Diabeciaki”, Ochotniczego Hufca Pracy 5-1 Łódź, Media Press, Straży Miejskiej w Łodzi, Państwowej Straży Pożarnej w Łodzi, MDH Łódź, OSOM STUDIO

Sędziów: Eli, Justyny, Neli, Laury, Filipa, Marioli, Asi, Ilony, Patrycji, Jakuba, Gosi, Basi

Wolontariuszy:

Izy, Roberta, Marty, Mateusza G., Mateusza W., Oli, Kuby, Kacpra, Wiktorii, Marcela, Ewy, Agaty, Edyty, Mariusza, Rafała, Grzegorza, Marcina, Oli, Adama

Dziękujemy ogromnie wszystkim, których nie wymieniliśmy, a których praca i zaangażowanie wywołały na dziecięcych buziach tak wiele uśmiechów :)