Nakręcamy się na pomoc! Przynieś plastikowe nakrętki do Fiero! i pomóż

19.09.2016


Zastanawiałeś się kiedyś ile nakrętek wyrzucasz? Od teraz pomożesz pomóc. Przynieś je do najbliższego lokalu Fiero! Pizza i pomóż Krzysiowi.

Dziś w trochę innym tonie. Jest akcja i potrzebujemy Waszej pomocy. Urządzamy zbiórkę plastikowych nakrętek. Dlaczego? Poznajcie historię Krzysia.

Krzyś Kusideł urodził się w marcu 2012 roku. Chłopiec jest nieuleczalnie chory. Chcemy, aby jego życie stało się lepsze, a aby tak było - Krzyś potrzebuje kosztownej i systematycznej rehabilitacji. Najlepszą z metod są wyjazdy na 2 tygodniowe turnusy usprawniające. Koszt jednego to 5 000 zł. 

Szybka matematyka
8 kg korków to około 8 zł. Potrzebujemy zatem 625 kg nakrętek! Zakładając, że jeden korek waży 2 g łatwo policzyć, że celujemy w... ponad 300 tysięcy sztuk. A to tylko koszt JEDNEGO turnusu. A teraz zastanów się, ile nakrętek tygodniowo wyrzucasz?

Zbieraj! Nie wyrzucaj!
Wierzymy, że wspólnymi siłami uda nam się osiągnąć cel i pomóc Krzysiowi. Przynoś zatem WSZYSTKIE korki do któregoś z naszych lokali. Zbierz nakrętki w domu, od rodziny i sąsiadów i pomóż. 

Kliknij w poniższy plakat, aby zobaczyć go w pełnym rozmiarze.
Kliknij w zdjęcie plakatu i dowiedz się więcej o akcji.