Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2016

15.11.2016


Nie chcesz spędzać weekendu w domu? Mamy dla Ciebie doskonałą alternatywę! Koncerty takich gwiazd, jak Doda, Łzy, Piersi i inni.

Nie daj się jesiennej handrze i wyjdź z domu. Szczególnie w weekend! Zabaw się podczas koncetów, które będą towarzyszyły kolejnej już edycji naszego Rozdania Nagród Muzycznych Famka 2016. Wystąpią m.in. Doda, Piersi i Łzy. Pełną listę wykonawców znajdziesz TUTAJ.

Gdzie? Tomaszów Mazowiecki, ZSP nr 3 im. Jana Pawła II (ul. Legionów 47)
Kiedy? 17:00, 20 listopada 2016 (niedziela)

Wygraj podwójne zaproszenie na Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2016
więcej informacji o konkursie pojawi się jutro (16 listopada) około godziny 20. Wpadnij!
 

Regulamin konkursu:

Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do czwartku (17 listopada 2016) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na Rozdanie Muzycznych Nagród Famka 2016. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w wydarzeniu w dniu 20 listopada.

W konkursie nagrodzonych zostanie 10 osób, które oznaczą osobę, z którą chcą iść na wydarzenie w komenatrzu oraz w najbardziej kreatywny sposób uzasadnią, dlaczego to własnie one powinny wygrać zaproszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym (znajdziesz go TUTAJ). Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 12:00 18 listopada 2016. Odbiór zaproszeń możliwy będzie w lokalu Fiero! Pizza w Tomaszowie Mazowieckim.

 

Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych.