Wylicytuj zaproszenie na pizzę i pomóż Santi

25.07.2017


Dycha dla Santi to zbiórka na operację kolana koleżanki z naszej drużyny piłkarskiej Fiero!. 1000 x 10 zł to niewiele, a jednak na tyle dużo, że potrzebujemy Waszej pomocy. Fiero! Pizza wystawia na licytację 10 zaproszeń o wartości 50 zł na pizzę. Dołożysz swoją cegiełkę?

Fiero! to nie tylko pizza, ale także społeczność ludzi, którzy kochają aktywność fizyczną. Podkreślamy to, organizując wydarzenia sportowe tj.: Sportowy Piknik Rodzinny Fiero! Cup czy Women’s Cup. Posiadamy także własną kobiecą amatorską drużynę piłkarską Fiero!.

Kochamy sport i nie boimy się wyzwań, jednak tym razem potrzebujemy Waszego wsparcia o wiele bardziej, niż zwykle. Drużyna Fiero! to zespół, dlatego wspólnymi siłami dokładamy wszelkich starań, aby pomóc naszej koleżance - Sandrze Słowińskiej.

W marcu Sandra doznała kontuzji podczas turnieju, po której lekarz stwierdził naderwanie więzadeł pobocznych. Więzadła miały się zregenerować po kilku miesiącach rehabilitacji, jednak pod koniec czerwca, podczas kolejnej wizyty u lekarza, okazało się, że sprawa jest dużo poważniejsza. Zerwaniu uległy również więzadła krzyżowe. W tym przypadku konieczna jest operacja.

Wiemy, jaka siła i dobro tkwi w nas, ludziach, dlatego wierzymy, że wspólnymi siłami szybko zdołamy zebrać potrzebną kwotę 10 000 zł. Pomóc możesz na dwa sposoby:

  1. Biorąc udział w licytacji zaproszenia o wartości 50 zł do Fiero! Pizza. Do wylicytowania będzie 10 zaproszeń.

  2. Wpłacając wybraną kwotę bezpośrednio na konto Sandry, w tytule przelewu wpisując “NOWE KOLANO SANTI”. Numer konta: 41 1050 1461 1000 0092 2994 0292.

 

Wylicytuj zaproszenie - jak to zrobić?

  1. Przejdź do wydarzenia na Facebooku - DYCHA dla Sandry. Będą tam publikowane licytacje przekazanych przez nas zaproszeń.

  2. Zacznij licytację wpisując kwotę minimalną w komentarzu pod odpowiednim postem*.

  3. Po zakończonej licytacji Sandra Słowińska skontaktuje się z Tobą w celu przekazania zaproszenia.

 

*Linki do postów, w których będzie możliwa licytacja zaproszenia znajdziesz także w tym wpisie na naszej stronie. Będziemy zamieszczali je na końcu tego wpisu.

Pomóżcie naszej "Santi" wrócić jak najszybciej na boisko, aby mogła nadal realizować swoją pasję, a także kontynuować edukację w zakresie technik masażu oraz na wymarzonym kierunku, tj. fizjoterapia, które to studia Santi ma rozpocząć po wakacjach.

Jeśli chcecie na bieżąco dowiadywać się o postępach zbiórki, a także stanu zdrowia Sandry,  dołączcie do wydarzenia - DYCHA dla Sandry.

Będzie nam bardzo miło, jeśli udostępnisz ten wpis.


Dziękujemy!

Zespół Fiero! Pizza

 

---

Linki do postów, w których możesz wylicytować zaproszenie do Fiero! Pizza: