10 . Sportowy Piknik Rodzinny Fiero! Cup

 

Pizza i sportowa rywalizacja? To najlepsze połączenie!

W sobotę 18-go maja już po raz dziesiąty spotkamy się na Sportowym Pikniku Rodzinnym Fiero! Cup. Impreza kolejny raz odbędzie się na terenie obiektu “Stawy Jana” w Łodzi. W turnieju zmierzą się amatorskie drużyny dziecięce, rodzinne drużyny siatkarskie i drużyny streetball. 

Stwórz drużynę, zgłoście się i wygrajcie!
Zbierz drużynę złożoną z chłopców i dziewcząt w wieku od 8 do 12 lat do Turnieju Piłki Nożnej Dziecięcych Drużyn Mieszanych. Zgłoszenie prześlij na adres mailowy Ewy Szmitki: ewaszmitka@wp.pl do 5 maja 2019r. Możesz także wziąć udział w Rodzinnym Turnieju Siatkówki lub Rozgrywkach Streetball.

Gdzie: boisko Orlik na terenie obiektu “Stawy Jana” (ul. Rzgowska 247 w Łodzi)
Kiedy: 18 maja 2019 (sobota)

Dołącz do wydarzenia na Facebooku - 10. Sportowy Piknik Rodzinny Fiero! Cup

Udział w imprezie jest bezpłatny, a o kwalifikacji decyduje kolejność zgłoszeń, dlatego nie czekaj. Pobierz niezbędne dokumenty i zacznij przygotowania do najbardziej rodzinnej imprezy sportowej w Łodzi!

Pobierz formularz i zgłoś się do wybranej imprezy!
Formularz zgłoszeniowy do Turnieju Piłki Nożnej - POBIERZ
Formularz zgłoszeniowy do Rodzinnego Turnieju Siatkówki - POBIERZ
Formularz zgłoszeniowy do Mini Turnieju Streetball - POBIERZ

WAŻNA INFORMACJA
W przypadku osób niepełnoletnich, do udziału w każdym Turnieju wymagana jest zgoda rodzica lub opiekuna. 
Zgoda na udział w zawodach osoby niepełnoletniej - POBIERZ
Jeśli jesteś osobą pełnoletnią wypełnij oświadczenie zawodnika, w którym zapewnisz nas, że nie ma żadnych przeciwwskazań, abyś brał udział w imprezie. 
Oświadczenie zawodnika pełnoletniego - POBIERZ.

Chcesz uzyskać więcej informacji? Pobierz szczegółowy regulamin wybranej imprezy.
Regulamin Turnieju Piłki Nożnej - POBIERZ 
Regulamin Rodzinnego Turnieju Siatkówki - POBIERZ 
Regulamin Mini Turnieju Streetball - POBIERZ

Najczęściej zadawane pytania:
Ilu zawodników muszę zebrać, aby zgłosić drużynę?
W przypadku turnieju piłkarskiego zgłoszona drużyna powinna składać się od 6 do 10 osób. Do rozgrywki siatkarskiej - od 6 do 10 zawodników. Natomiast w przypadku streetballu drużyny tworzyć będą zespołu 4 osobowe.
Ile lat powinni mieć zawodnicy?
Do turnieju piłkarskiego zgłaszać mogą się jedynie najmłodsi - chłopcy i dziewczynki - w wieku od 8 do 12 lat. Turniej siatkarski i streetball nie mają żadnych ograniczeļ wiekowych.
Gdzie dostarczyć wypełniony formularz?
Wypełniony formularz prześlij na adres mailowy Ewy Szmitki: ewaszmitka@wp.pl do dnia 5 maja 2019 roku.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń - 508 084 572.

Kobieca Amatorska Drużyna Piłkarska Fiero!

 
Drużyna powstała w lipcu 2010 roku skupiając dziewczyny amatorsko grające w piłkę nożną. Już od początku opiekę nad drużyną objęła Sieć Pizzerii Fiero! z Łodzi, bo fiero znaczy dumny, a my jesteśmy dumne z naszej pasji.
Zespół Fiero! wziął udział m.in. w warszawskich Turniejach  Manifowych (3 miejsce w lutym 2013), w Turnieju ,,Kobiety Kobietom” (1 miejsce w czerwcu 2014 roku), w Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet w Żurawicy (3 miejsce w lutym 2011), w warszawskim turnieju ,,Polska Piłka Jest Kobietą” (3 miejsce w styczniu 2014 roku), w turniejach ,,Chrzaszczykowych” (3 miejsce w marcu 2014 roku).
 
Piłkarki Fiero! łączą życie prywatne i zawodowe z pasją do piłki, ale także angażują się w działania społeczne i charytatywne związane ze sportem. Wspólnie z koleżankami z ekipy ,,Gotowych na Wszystkie” założyły w 2011 roku Klub Sportowy ,,KONTRA” – pierwszy w Łodzi klub sportowy zrzeszający piłkarki i siatkarki amatorki.
 
Jako klub sportowy współorganizują od 2011 roku bezpłatne turnieje piłki nożnej dla dzieci – Fiero Cup, wcielając się w role sędziów, trenerów i animatorów.
 
Zorganizowały w Łodzi Turniej Piłki Nożnej Kobiet FieroWomensCup w 2012 i w 2014 roku (zajmując 2 miejsce), amatorski turniej piłki nożnej kobiet w maju 2011 i w lipcu 2012, turnieje piłkarskie w ramach Fare Action Weeks w październiku 2012 roku (rozgrywany na śniegu :)) i w 2014 roku. W 2014 roku poprowadziły projekt ,,Kobiety na boiska” organizując bezpłatne treningi piłki nożnej, siatkówki i koszykówki dla kobiet.
 
Aby promować kobiecą piłkę rywalizowały jako jedyna żeńska drużyna w serii Turniejów BiblioCup (11 drużyn męskich i my :)) oraz Łódzkich Mistrzostwach Dzielnic (3 miejsce w eliminacjach dzielnicy Polesie w czerwcu 2012). W czerwcu 2012 roku rozegrały pokazowy mecz piłki nożnej z politykami SLD remisując 1:1, zaś w sierpniu 2014 roku wystąpiły jako jedyna kobieca ekipa w Turnieju o Puchar Burmistrza Rzgowa.
 
Jeśli chcecie z nami trenować i dobrze się bawić, prosimy o kontakt: