Gdzie dobrze zjeść?

W dzisiejszych czasach mamy dostęp do produktów i potraw z całego świata, które chętnie gotujemy w domu albo jemy w ulubionych restauracjach. Polacy cenią i uwielbiają własną kuchnię, ale chętnie sięgają również po dania z innych stron świata. Bez wątpienia zadomowiła się u nas pizza, czyli klasyczne danie kuchni włoskiej. Pizza to danie, które jest serwowane na całym świecie. Należy ona do dań, które ma wielu amatorów również w Polsce.Dlatego też pizzerii na rynku nie brakuje i niemal w każdym mieście działa przynajmniej jeden lokal, w którym można zjeść pizzę.


Dawniej na dobrą pizzę chodziliśmy do naszej ulubionej pizzerni. Obecnie mamy możliwość zamawiania jej przez telefon, a teraz również przez Internet. Niezależnie od tego, gdzie będziemy jeść pizzę i jak ją zamówimy, sięgamy po nią naprawdę chętnie.


Gdzie zjeść w Łodzi?

Dobre jedzenie ma dla nas Polaków duże znaczenie. Po pierwsze nie lubimy marnować pieniędzy, ani tym bardziej jeść przypadkowe i niesmaczne posiłki, dlatego oferujemy Państwu sieć lokali Fiero Pizza, gdzie serujemy wyśmienicie dobrą pizzę zarówno na cienkim jaki i na grubym cieście.


W menu Fiero Pizza znajduje się około pięćdziesięciu rodzajów pizzy, dostępnych w trzech wariantach średnicy ciasta – 22 cm, 32 cm i 42 cm. Posiadamy w swojej ofercie dwa rodzenie pizzy - Pizzę Fiero i tradycyjną włoską pizzę. Podstawą każdej pizzy Fiero jest wyjątkowo smaczny sos pomidorowy z ziołami i wysokiej jakości żółty ser. Pizza Fiero jest przygotowywana na grubym cieście. Z kolei podstawą tradycyjnej włoskiej pizzy jest sos pomidorowo-ziołowy oraz wysokiej jakości ser mozzarella. Pizza włoska dostępna jest na cienkim cieście. Do przygotowania pizzy wykorzystujemy także oryginalne, włoskie dodatki.


U nas zamówią Państwo zarówno małą porcję pizzy tylko i wyłącznie dla siebie, bądź mega dużą porcję na spotkanie ze znajomymi. W naszych lokalach w Łodzi serwowane jest także smaczne jedzenie w postaci makaronów, również bezglutenowych, sałatek wraz z wypiekaną na miejscu pitą i zestawów, podawanych z frytkami, warzywami i sosem. Oferujemy także wyśmienite zestawy lunchowe. Zamawiając danie na wynos mogą Państwo zamówić również zimne napoje. Na miejscu dodatkowo dostępne napoje alkoholowe.


Miłośnicy pizzy nie muszą wychodzić z domu, aby zjeść swoje ulubione danie. Bardzo wygodną i dostępną usługą jest zamawianie pizzy przez telefon. Wystarczy zadzwonić.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

W jakiej temperaturze piec pizzę?