Wygraj 6-cio osobowe zaproszenie do Areny Laser Games i 100 zł na Fiero! Pizzę

08.02.2019


9. lutego wypada Międzynarodowy Dzień Pizzy! Chcemy świętować go, jak należy, dlatego mamy dla Was konkurs. Do wygrania 6-cio osobowe zaproszenie do Areny Laser Games oraz zaproszenie o wartości 100 zł do Fiero! Pizza. Zgarnij nagrody i spędź niezapomniany wieczór z paczką przyjaciół.

Jak to zrobić?

  1. W komentarzu pod postem konkursowym oznacz 5-ciu znajomych, z którymi chcesz spędzić ten wieczór i odpowiedz na pytanie: “Jak będzie nazywała się Wasza drużyna?”

  2. Będzie nam bardzo miło, jeśli polubisz nasz fanpage i udostępnisz post.

Wygrywa najbardziej kreatywna nazwa drużyny!

Na zgłoszenia czekamy do 23:59, 11.02.2019 (poniedziałek). Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. W puli znajduje się jedna nagroda łączna: 6-cio osobowe zaproszenie do Arena Laser Games oraz zaproszenie na pizzę Fiero! o wartości 100 zł. Wyniki opublikujemy 12.02.2019 (wtorek) do g. 12:00.

 

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do poniedziałku (11 lutego 2019 roku) do godziny 23:59. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest 6-cio osobowe zaproszenie do Areny Laser Games oraz zaproszenie o wartości 100 zł do wykorzystania w Fiero! Pizza. W konkursie nagrodzona zostanie 1 osoba, która oznaczy w poście swoją drużynę oraz w najbardziej kreatywny sposób nazwie ją. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym. Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 12:00 12 lutego 2019 roku. Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.