Pon - Czw  11:00 - 22:45
Pt - Sob  11:00 - 23:45
Nd  12:00 - 22:45

Łódź Centrum

Piotrkowska 255, Łódź


Alergeny | Menu english

Pizzeria Centrum – Fiero Pizza

Oferta kuchni włoskiej jest bardzo szeroka, jednak do dań kuchni włoskiej, które są najbardziej popularne na całym świecie należy między innymi pizza, która może stanowić prostą przekąskę, bądź danie główne serwowane na obiad czy kolację. Jest to potrawa, po którą sięgają osoby w różnym wieku.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów Fiero Pizza oferuje możliwość składania zamówienia już nie tylko przez telefon, ale także za pośrednictwem strony internetowej. W sytuacji, kiedy masz ochotę na pizzę, ale niekoniecznie chce Ci się wychodzić z domu, wówczas możesz zmówić pizzę z dostawą pod wskazany adres i w grę wchodzi już tylko telefon, ale również Internet. Za pośrednictwem sieci możesz zamówić najbardziej popularne danie kuchni włoskiej, które w naszym kraju jest naprawdę ubóstwiane. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy są głodni i nie mają ochoty samemu gotować, albo nie planują wyjścia do restauracji. Twoja ulubiona pizza z ulubionymi dodatkami zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Ponadto u nas w wygodny sposób dokonasz płatności za zamówione dania. W zależności od Twoich preferencji możesz zapłacić zarówno gotówką, kartą, bądź dokonać płatności online.

Jeśli nie chcesz wychodzić z domu złóż zamówienie z dostawą do domu za pośrednictwem Internetu bądź telefonu. Serdecznie zapraszamy do składania zamówień w naszych pizzeriach znajdujących się w Łodzi: Centrum, Polesie, Retkinia Śródmieście. Niezmiennie zachęcamy również do wizyt w naszych lokalach.