Wt - Nd  11:30 - 02:00

Łódź Chojny/Dąbrowa

ul. Rzgowska 203 b, Łódź


Alergeny | Menu english

Fiero Pizza – Chojny, Dąbrowa, Górna

Kuchnia włoska jest jedną z najbardziej znanych i lubianych kuchni świata. Lokale z kuchnią włoską cieszą się dużą popularnością, ich oferta jest bardzo szeroka, ale najbardziej znanym daniem kuchni włoskiej jest pizza, która swoich miłośników ma na całym świecie. Jest to danie znane chyba każdemu i lubiane przez wszystkich.

Fiero Pizza – restauracje w lokalizacjach Chojny, Dąbrowa i Górna – oferuje Państwu wybór około pięćdziesięciu rodzajów pizzy. W proponowanym przez nas menu znajdują się liczne i różnorodne pozycje, dzięki którym każdy Klient znajdzie coś smacznego dla siebie. Oferowane przez nas pizze dostępne są w trzech wariantach średnicy ciasta – 22 cm, 32 cm i 42 cm. Tym sposobem pizza może być daniem głównym, lunchem w pracy czy przekąską na imprezie.

Spełniając oczekiwania naszych Klientów w ofercie posiadamy także pizzę na cieście bezglutenowym oraz bezglutenowe makarony. Ponadto można u nas zamówić również inne dania i przekąski takie tak sałatki, zupy, zestawy Fiero, zimne napoje, dania dla dzieci. Mamy dla Państwa przygotowane także różnego rodzaju promocje, dzięki którym zjedzą Państwo smacznie i tanio.

Czy jest ktoś w stanie przejść obojętnie obok aromatycznej pizzy, która kusi ciągnącym się serem i kolorowymi dodatkami? Odkąd pizza stała się dostępna na telefon oraz online, te tradycyjne włoskie danie widnieje na polskich stołach niezależnie od pory i dnia tygodnia. Szczególnie weekend jest czasem, kiedy Klienci uwielbiają zamawiać pizzę z dostawą do domu. Zamów i Ty! Zapraszamy.