Pon - Czw  11:00 - 22:00
Pt - Sob  11:00 - 00:00
Nd  12:00 - 22:00

Tomaszów Mazowiecki

Wandy Panfil 6, Tomaszów Mazowiecki


Alergeny | Menu english

Pizzeria - Tomaszów Mazowiecki

Pizza jest daniem włoskim, które Polacy bardzo polubili. Dzięki usłudze zamawiania pizzy przez telefon, można zjeść swoje ulubione danie nie wychodząc z domu. Obecnie pojawiła się również możliwość zamawiania pizzy drogą online. Przede wszystkim zamawianie pizzy przez Internet jest bardzo wygodne.

Fiero Pizza w Tomaszowie Mazowieckim w swoim menu oferuje także smaczne jedzenie w postaci dań i przekąsek. W naszym menu posiadamy makarony, które dostępne są także w wersji bezglutenowej, pyszne i zdrowe sałatki, które podawane są na sałacie lodowej z wypiekaną na miejscu pitą, a także zimne napoje. Ponadto dysponujemy menu Fiero Bambino – w którym oferujemy dania dla dzieci.

Dzięki możliwości zamawiania pizzy online Klienci zyskali dodatkową możliwość składania zamówienia na to popularne włoskie danie. Nie musisz wychodzić z domu, aby cieszyć się smakiem swojej ulubionej pizzy. Pizza zamówiona przez telefon czy online jest przywożona pod wskazany adres bardzo szybko. Jest przygotowywana ze świeżych składników i dociera do Klienta jeszcze gorąca.

Zamów już teraz i skorzystaj z promocji! Twoja ulubiona pizza z ulubionymi dodatkami zostanie dostarczona pod wskazany przez Ciebie adres. Ponadto u nas w wygodny sposób dokonasz płatności za zamówione dania. W zależności od Twoich preferencji możesz zapłacić zarówno gotówką, kartą, bądź dokonać płatności online.

Zapraszamy. Niezmiennie zachęcamy również do odwiedzania naszych pizzerni, w których czeka na Państwa wyborna pizza i wspaniała atmosfera.