Fiero! Pizza podczas Forum Młodzieży z cyklu „Młodzi i biznes”

29.11.2018


Przeczytaj i dowiedz się, jak wyglądała nasza obecność na Forum Młodzieży z cyklu „Młodzi i biznes”.

W ubiegłym tygodniu wzięliśmy udział w Forum Młodzieży z cyklu „Młodzi i biznes”. Wydarzenie odbywa się cyklicznie od kilku lat, a jego celem jest promocja aktywności zawodowej i przedsiębiorczości wśród młodych ludzi. Liczne prelekcje mają zachęcić modych do zakładania własnych firm jak i zdobywanie doświadczenia zawodowego w różnych branżach na rynku polskim, ale też zagranicznym.

Na wydarzenie przyjechały liczne grupy uczniów i podopiecznych wielu placówek z województwa łódzkiego, min.: Młodzież z łódzkich Hufców Pracy, podopieczni łódzkich Domów Dziecka, młodzież szkolna z Łodzi, Koluszek i Pabianic, a także studenci AHE i wykładowcy.

Najważniejszym punktem programu Forum była część pt. „Im się udało”. Podczas swojego wystąpienia Ewa Szmitka, założycielka sieci pizzerii Fiero! Pizza, opowiadała o tym, jak do tego doszła, jak wyglądała jej droga, co - biorąc pod uwagę obecne doświadczenie - może radzić początkującym przedsiębiorcom. Ogromną przyjemnością było dla nas uczestnictwo w tym wspaniałym i inspirującym - dla obu stron - spotkaniu.

Więcej na temat Forum dowiecie się z wpisu:  Forum Młodzieży z cyklu „Młodzi i biznes” w Łodzi