Urodziny w pizzerii Fiero!

Zorganizuj w Fiero! Pizza urodziny dla dziecka!


Oferta pizzerii sieci Fiero! skierowana jest także do naszych najmłodszych gości. Jeśli szukasz pomysłu na organizację urodzin dziecka, postaw na niebanalne wydarzenie - Warsztaty kulinarne dla najmłodszych w najlepszej pizzerii w Łodzi - Fiero! Pizza.


Z myślą właśnie o najmłodszych, przygotowaliśmy zestawy dla dzieci Fiero! Bambino i wyposażyliśmy lokale w kąciki zabaw. To jednak nie wszystko. W pizzeriach Fiero! mogą Państwo zorganizować także urodziny dla dziecka.


Dlaczego warto zorganizować urodziny w pizzerii?


Urodziny dzieci to wyjątkowa propozycja naszych pizzerii w Łodzi, Tomaszowie Mazowieckim i Pabianicach . W ramach tego wyjątkowego wydarzenia, nasza najlepsza pizzeria w Łodzi zapewnia organizację niezapomnianego przyjęcia dla najmłodszych. Główną atrakcją są warsztaty kulinarne dla maluchów, w trakcie których własnoręcznie przyrządzają one pizzę z ulubionymi składnikami. Przygotowana przez nas impreza dla dzieci to także liczne gry, konkursy i quizy oraz poczęstunek i napoje dla małych gości. Wszystkie zabawy urodzinowe odbywają się pod okiem profesjonalnych opiekunów i animatorów.


Skontaktuj się i wypraw dziecku niezapomniane urodziny w pizzerii!


Zapraszamy serdecznie do organizacji urodzin dla dzieci w naszych lokalach. Więcej informacji pod numerami telefonu:


Pizzeria Fiero! Łódź Bałuty, ul. Łagiewnicka 118 B, tel. 508 704 325

Pizzeria Fiero! Łódź Chojny, ul. Rzgowska 180 paw. 17, tel. 694 782 097

Pizzeria Fiero! Łódź Centrum, ul. Piotrkowska 255, tel. 889 776 117

Pizzeria Fiero! Łódź Teofilów, ul. Łanowa 4a, tel. 508 704 325

Pizzeria Fiero! Łódź Widzew, ul. Neonowa 1, tel. 508 704 325

Pizzeria Fiero! Łódź Pabianice ul. Żeromskiego 1, tel. 694 782 097

Pizzeria Fiero! Łódź Tomaszów Maz., ul. Wandy Panfil 6, tel. 501 473 116


W Fiero! szczególną sympatią darzymy naszych najmłodszych klientów. Dlatego w naszej ofercie wszystkich Pizzerii znaleźć można zestawy dla dzieci Fiero! Bambino, a w każdym lokalu znajdują się kącik zabaw.

Teraz jednak postanowiliśmy pójść krok dalej i umożliwić małym miłośnikom pizzy jej własnoręczne przygotowanie. Wszystko to w ramach niezwykłych warsztatów kulinarnych w pizzerii. Mali kucharze rozkręcają ciasto i układają składniki, a my wypiekamy dla nich tak przygotowane pizzę. Zabawa jest doskonała :)

Warsztaty kulinarne dla dzieci organizujemy również w ramach urodzin dla dzieci w naszych pizzeriach.