Aktualne promocje w pizzeriach Fiero!

Dwie dowolne pizze po 39,90 zł każda

14.01.2022

Zamów dwie dowolne pizze a za każdą zapłacisz 39,90 zł. Zamów online. Promocja aktywna w Łodzi i Pabianicach cały tydzień, w Tomaszowie Mazowieckim od poniedziałku do czwartku. Pizze nie dzielą się na pół i nie ma możliwości zmiany dodatków.

Czytaj więcejDojazd gratis

03.10.2020

Zamów za minimum 80 zł, wpisz kod rabatowy "dostawa" a dojazd będzie gratis w określonej strefie. Jeżeli koszt dowozu wynosi więcej niż 6 zł zostanie doliczona różnica.
 

Czytaj więcejLUNCH FIERO! Zgarnij 20% rabatu na pizze włoskie!

20.11.2019

LUNCH W FIERO!PIZZA !!!
Zamów tradycyjną włoską pizzę, wpisz kod rabatowy LUNCH FIERO a otrzymasz 20 % zniżki. Promocja obowiązuje od poniedziałku do piątku w godzinach 12:00-16:00
 

Czytaj więcejMocna karta Fit Fabric!

20.03.2019

Z Mocną Kartą Fit Fabric na hasło FITFABRIC dostaniesz 15% zniżki!
Przy odbiorze zamówienia pokaż Czarną Kartę Fitfabric. 

Czytaj więcejFiero promocje - Łódź

W menu Fiero Pizza posiadamy szeroki wybór smacznej pizzy, wyśmienitych makaronów i super zestawów. To jednak nie wszystko. Oferujemy również Państwu atrakcyjne promocje, kody rabatowe oraz szereg gratisów dodawanych do zamówień. Wiemy, że pizza to danie, które lubi najwięcej osób na świecie, dlatego Fiero Pizza–Łódź systematycznie przygotowuje dla Państwa ciekawe promocje, które przedstawiamy Państwu na naszej stronie internetowej.

Pizza promocje – Łódź

Pizza może być prawdziwym kulinarnym dziełem sztuki. Idealnie wyrobione i wypieczone ciasto, ciągnący się ser, aromatyczne zioła i dodatki! Kto nie lubi pizzy? W Fiero Pizza uwielbiamy promocje, dlatego systematycznie wymyślamy nowe – warto na bieżąco śledzić naszą stronę oraz profile w mediach społecznościowych, aby przypadkiem jakiejś nie przegapić.

Oprócz jakości i smaku staramy się również ułatwić naszym klientom dostęp do naszego menu.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień online.