Aktualne promocje w pizzeriach Fiero!

BANKNOT 10 ZŁ FITFIERO!

25.03.2019

W różnych punktach w Łodzi możesz znaleźć banknoty Fiero! Banknot uprawnia do jednorazowej zniżki 10zł.

Regulamin promocji:
1. Z kuponu można skorzystać tylko przy zamówieniach online, czyli składanych przez formularz zamówień dostępny na fieropizza.pl. 2. Aby skorzystać z promocji, kupon z wykorzystanym przy zamówieniu kodem, należy przekazać naszemu dostawcy. 3. Promocja dotyczy zamówień powyżej 30 zł (nie wliczając kosztów dostawy). 4. Promocja obejmuje całe menu Fiero! Pizza za wyjątkiem napojów alkoholowych i kosztów dostawy. 5. Promocja ważna we wszystkich lokalach Fiero! Pizza tj.: Łódź Bałuty, Łódź Centrum, Łódź Chojny/Dąbrowa, Łódź Retkinia, Łódź Teofilów, Łódź Widzew, Pabianice, Tomaszów Mazowiecki. 6. Z kuponu nie przysługuje wydanie reszty. 7. Promocja nie łączy się z innymi ofertami. 8. Oferta nie obowiązuje przy zamówieniach składanych za pośrednictwem serwisu Pizza Portal. 9. Kod rabatowy jest jednorazowy, co oznacza, że klient może wykorzystać go tylko jeden raz. 10. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcejMocna karta Fit Fabric!

20.03.2019

Z Mocną Kartą Fit Fabric na hasło FITFABRIC dostaniesz 15% zniżki!

Czytaj więcejLUNCH TIME

03.07.2018

Skorzystaj z oferty LUNCH TIME w Fiero! Pizza i zgarnij 15% rabatu na dowolny makaron. Od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 – 16:00 swoją ulubionę pastę zamówisz 15% taniej. 

Regulamin promocji:

1. Promocja obejmuje wyłącznie makarony. 2. Z promocji skorzystać można na miejscu w lokalu i w dostawie. 3. Rabat obowiązuje od poniedziałku do piątku w godz. 11:00-16:00. Aby skorzystać z promocji, przejdź do menu i z pola Promocje wybierz LUNCH TIME. Cena makaronu jest już obniżona. 4. Promocja obowiązuje we wszystkich lokalach Fiero! Pizza. 5. Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Promocje nie mogą się ze sobą łączyć. 7. Promocja ważna do odwołania.

Czytaj więcej-15% DLA POSIADACZY KART RABATOWYCH

08.10.2017

Karty, dzięki którym otrzymasz rabat to:  Młodzi w Łodzi, Łódzka Karta Dużej Rodziny, Miejska Karta Seniora.

Aby rabat został uwzględniony należy:
- w lokalu, przed dokonaniem zamówienia, okazać wybraną kartę obsłudze.
- przy zamówieniach telefonicznych wspomnieć o posiadaniu karty i okazać ją dostawcy.
- przy zamówieniach online, użyć wybranego kodu rabatowego przypisanego do wybranej karty (poniżej) i okazać kartę dostawcy.

Kody rabatowe przypisane do kart:
MLODZIWLODZI, KARTADUZEJRODZINY, KARTASENIORA (bez spacji i bez znaków polskich)

Regulamin promocji:

1. Z rabatu mogą korzystać tylko posiadacze karty (Młodzi w Łodzi, Łódzka Karta Dużej Rodziny lub Miejska Karta Seniora). 2. Aby rabat został uwzględniony wymagane jest okazanie karty - w lokalu lub w przypadku dostawy - dostawcy. Jeśli karta nie zostanie okazana, rabat nie zostanie naliczony, a różnica w kwocie - powinna zostać zwrócona. 3. Promocją objęte są tylko łódzkie lokale, czyli: Fiero! Pizza Centrum, Fiero! Pizza Retkinia, Fiero! Pizza Widzew, Fiero! Pizza Bałuty, Fiero! Pizza Teofliów oraz Fiero! Pizza Chojny/Dąbrowa. 4. Promocją objęte są wszystkie pozycje z aktualnego menu za wyjątkiem napojów alkoholowych. 5.Oferta nie obowiązuje zamówień składanych za pośrednictwem PizzaPortal. 6. Rabat ważny do odwołania.

Czytaj więcej