Wygraj podwójną wejściówkę na 9. Urodziny Fiero! Pizza

01.02.2019


Będzie wesoło, będzie zabawa! Czas na 9. Urodziny Fiero! Pizza. Weź udział w naszym wydarzeniu, jak? Wygraj podwójną wejściówkę do jednego z naszych lokali. Odpowiedz na pytanie "Czego życzysz Fiero! Pizza w dniu 9. urodzin?" pod postem konkursowym na naszym fanpage'u. Na końcu odpowiedzi dodaj lokal, w którym będziesz chciał skorzystać z zaproszenia. W puli biletów znajdują się podwójne zaproszenia do każdego lokalu. Na odpowiedzi czekamy do 15:00, 1 lutego 2019.

Jak to zrobić?
1. Udziel odpowiedzi na pytanie pod postem konkursowym na naszym fanpage: "Czego życzysz Fiero! Pizza w dniu 9. urodzin?" 
2. Na końcu swojej wypowiedzi wpisz lokal, w którym będziesz chciał skorzystać z zaproszenia. Przykładowo: W dniu 9. urodzin życzę Fiero! kolejnych wspaniałych lat! Retkinia.

Szybki rozkład jazdy na nasze 9. urodziny!

1️⃣ “Jesz do oporu”, czyli 1. lutego od 18 do 21 jesz, ile chcesz, a to wszystko przy jednym, 9-cio osobowym stole 
2️⃣ W ramach oferty pojawią się nasze pizze: tradycyjna i włoska, makarony, sałatki 
3️⃣ Dla każdego uczestnika 1 napój w ramach biletu! 
4️⃣ Quiz wiedzy o Fiero! Pizza - dla zwycięzców vouchery na pizzę 
i więcej…

Regulamin konkursu:
Konkurs trwa od chwili publikacji posta konkursowego na fanpage'u Fiero! Pizza do piątku (1 lutego 2019 roku) do godziny 15:00. Komentarze publikowane po tym czasie nie będą brane pod uwagę. Nagrodą w konkursie jest podwójne zaproszenie na urodziny Fiero! Pizza w lokalu deklarowanym w odpowiedzi. Zaproszenie upoważnia do wzięcia udziału w urodzinach Fiero!, m.in. w akcji promocyjnej "Jesz do oporu". 

W konkursie nagrodzonych zostanie 9 osób, które z w najbardziej kreatywny sposób udzielą życzeń Fiero! Pizza z okazji 9. urodzin. Jedna osoba może nadesłać tylko jedno zgłoszenie. Odpowiedzi należy zamieszczać pod postem konkursowym. Odpowiedzi zawierające treści wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo osób trzecich nie będa brane pod uwagę i będą usuwane. Wyniki konkursu ogłoszone zostaną na fanpage'u Fiero! Pizza do godziny 16:30 1 lutego 2019 roku. 

Rodzaj nagrody ustaliła komisja powołana przez organizatora, którym jest Perte Sp. z o.o., która czuwa też nad prawidłowym przebiegiem konkursu. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany zasad konkursu i treści oraz postanowień niniejszego regulaminu nawet w trakcie jego trwania. Konkurs jest organizowany na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej, a jego uczestnikami mogą być wyłącznie pełnoletnie osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych. Przystąpienie do konkursu oznacza akceptację niniejszego regulaminu.