Pon - Nd  12:00 - 22:00

Łódź Bałuty

Łagiewnicka 118 B, Łódź


Alergeny | Cennik dodatków | Menu english

Fiero Pizza - Bałuty, Radogoszcz

Odmian i gatunków pizzy jest wiele, dlatego Fiero Pizza znajdująca się w dzielnicy Bałuty na osiedlu Radogoszcz w Łodzi spełnia oczekiwania wszystkich Klientów. Wśród amatorów pizzy są tacy, którzy wolą pizzę przygotowaną na grubym cieście, dlatego w naszej ofercie mamy do wyboru pizzę Fiero, ale są też i tacy, którzy wolą, gdy ciasto jest cienkie, jak w przypadku tradycyjnej włoskiej pizzy.

Każda pizza przygotowywana jest ze świeżych składników bardzo dobrej jakości. W naszym menu mają Państwo do wyboru kilkadziesiąt rodzajów pizzy. Miłośnicy pizzy nie muszą wychodzić z domu, aby zjeść swoje ulubione danie. Wygodną formą jest zamawianie pizzy przez telefon. Pizzę na telefon można zamówić z dowolnie przez siebie wybranymi dodatkami. Zamawiając pizzę online również mogą Państwo wykazać się fantazją i zamówić pizzę zgodną ze swoimi preferencjami smakowymi, wybierając dodatki najbardziej lubiane, takie jak dodatkowy ser, wędliny, warzywa, owoce czy sosy. W naszej ofercie oprócz tradycyjnej pizzy posiadamy również smakowite dania i przekąski, w tym makarony, dostępne również w wersji bezglutenowej, sałatki, zimne napoje oraz dania dla dzieci, dostępne w menu Fiero Bambino.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez telefon, bądź online oraz korzystania ze specjalnie przygotowanych dla Państwa promocji i rabatów dostępnych w naszych pizzeriach w Łodzi. Promocje na pizzę są zawsze mile widziane, dlatego nie przegap okazji i zamów już teraz ulubione dnie z włoskiej kuchni.

Serdecznie zapraszamy.