Pon - Czw  12:00 - 22:00
Pt - Sob  12:00 - 01:00
Nd  12:00 - 22:00

Łódź Teofilów

Łanowa 4a, Łódź


Alergeny | Menu english

Pizzeria Teofilów

Jedzenie w restauracjach staje się bardzo modne, dlatego coraz większa liczba Polaków chodzi do restauracji. Styl naszego życia zmienia się. Żyjemy coraz szybciej i mamy mniej czasu i ochoty na samodzielne przygotowywanie posiłków. Dlatego zamiast spędzać czas na przygotowaniu dań coraz chętniej jadamy w restauracjach. Kuchnia włoska cieszy się w Polsce bardzo dużą popularnością. Daniem chętnie wybieranym przez Klientów jest pizza, szczególnie tradycyjna włoska pizza na cienkim, lekko chrupiącym spodzie z doskonale dobranymi dodatkami.

Fiero Pizza – Osiedle Teofilów

Fiero Pizza to sieć pizzerii, w skład której wchodzi kilka obiektów gastronomicznych usytuowanych głównie w Łodzi, w których z pewnością znajdą Państwo dobre jedzenie.

W naszej pizzerii znajdującej się na osiedlu Teofilów oprócz tradycyjnej włoskiej pizzy oraz pizzy Fiero, oferujemy Państwu szerokie menu, w którym znajdą Państwo dania i przekąski, makarony, które dostępne są także w wersji bezglutenowej, pyszne i zdrowe sałatki podawane są na sałacie lodowej z wypiekaną na miejscu pitą, a także zimne napoje oraz dania dla dzieci – Fiero Bambino.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez telefon, bądź online oraz korzystania ze specjalnie przygotowanych dla Państwa promocji i rabatów dostępnych na naszej stronie internetowej. Nie przegap okazji i zamów już teraz swoje ulubione włoskie dnie. Zapewniamy szybkość obsługi, wysokiej jakości składniki i wyjątkowy smak.

Serdecznie zapraszamy.