Pon - Nd  12:00 - 02:00

Łódź Widzew

Neonowa 1, Łódź


Alergeny | Menu english

Pizzeria Widzew

Niewątpliwie pizza to jedno z najpopularniejszych dań na świecie, które podbija menu restauracji i domowych stołów. Pizza jest idealna na każdą okazję, ponieważ jest smaczna i niemal wszyscy za nią przepadają. Jest szybką i smaczną opcją na obiad w domu, w biurze, spotkanie z przyjaciółmi, a także posiłek zamawiany w trakcie imprezy. Sekret sukcesu tej potrawy leży w jej wyśmienitym smaku i ogromnej różnorodności, która sprawia, że każdy znajdzie wersję, jaka najlepiej odpowiada mu pod względem smakowym.

Fiero Pizza - Widzew

Fiero Pizza w swoim menu oferuje zarówno tradycyjną włoską pizzę na cienkim cieście przygotowaną zawsze ze świeżych składników, jak i wyjątkową pizzę Fiero przygotowywaną na grubym cieście oraz pizzę na cieście bezglutenowym. Zapewniamy wysokiej jakości składniki oraz wyjątkowy smak. Oprócz standardowej pizzy, w naszych lokalach serwowane jest także smaczne jedzenie w postaci dań i przekąsek, makaronów, również bezglutenowych, sałatek, które zaskakują smakiem i cieszą się popularnością wśród Klientów.

Serdecznie zapraszamy do składania zamówień przez telefon, bądź online oraz korzystania ze specjalnie przygotowanych dla Państwa promocji i rabatów dostępnych na naszej stronie internetowej. Nie przegap okazji i zamów już teraz swoje ulubione włoskie dnie. Niezmiennie zachęcamy również Gości do odwiedzin w lokalu. Pizzeria Widzew zapewnia doskonałe dania, przytulny klimat i przyjemną atmosferę, która sprzyja spotkaniom towarzyskim oraz lunchom biznesowym.