Wt - Czw  11:30 - 22:00
Pt - Sob  11:30 - 01:00
Nd  11:30 - 22:00

Pabianice

Żeromskiego 1, Pabianice


Alergeny | Menu english

Pizzeria Pabianice

 

Fiero Pizza w Pabianicach oferuje przepyszną włoską pizzę w trzech wariantach rozmiarowych 22 cm, 32 cm i 42 cm. Nasze pizze przyrządzane są na cienkim i chrupiącym cieście, które rozpływa się w ustach oraz na pysznym grubym cieście. Wyjątkowy smak pizzy to zasługa odpowiednio dobranych składników, których połączenie wpływa na unikalny smak dań. Bogaty wybór spośród oko pięćdziesięciu kompozycji oraz możliwość kompozycji własnej pizzy sprawia, że u nas każdy smakosz znajdzie idealną pizzę dla siebie. Wszystko zależy od upodobań. W naszej pizzerii przygotowujemy pizzę zarówno na cienkim cieście, jaki i na grubym, ponadto dostępna jest opcja na cieście bezglutenowym. Bez względu na to, czy udasz się do naszej pizzerii, czy zdecydujesz się zamówić pizzę za pośrednictwem Internetu, zawsze masz ogromny wybór jeśli chodzi o składniki. Zapraszamy wszystkich smakoszy do naszej restauracji, gdzie czeka smaczna pizza. Ofertę kierujemy również do mieszkańców dzielnicy Ruda.

Pizza – Ruda Pabianicka, to uznana pizzeria ze względu na to, że:
• Szanujemy czas Klientów, dlatego staramy się minimalizować czas oczekiwania na zamówienie
• Codziennie nowe i świeże dostawy składników czynią nasze dania wyjątkowymi
• Strona internetowa dostosowana została pod Klientów zagranicznych, dlatego można znaleźć menu angielskie.

Zapewniamy naszym Klientom szerokie menu, szybkość obsługi, wybór najróżniejszych dodatków, wysokiej jakości składniki i wyjątkowy smak. Dzięki zorientowaniu na Klienta oferujemy szereg promocji i rabatów. Używamy wyłącznie świeżych i najwyższej jakości składników. Nasza pizzeria słynie z pysznej pizzy i szybkiej i sprawnej dostawy, a każda zamówiona pizza na terenie dzielnicy Ruda sprawi, że będą Państwo do nas zawsze wracać.

Ponadto w naszym menu posiadamy również do wyboru dnia i przekąsi, zupy, makarony, również bezglutenowe, sałatki i zestawy, w tym zestawy lunchowe, zimne napoje oraz dania dla dzieci.

Zapraszamy do składania zamówień telefonicznie bądź za pomocą formularza online. Nasza wyjątkowa pizza dowożona jest na terenie miasta Łódź i dzielnicy Ruda Pabianicka.