Smaczna pizza bez glutenu

Tradycyjna włoska pizza to potrawa zawierająca spore ilości glutenu. Jednak rezygnacja z glutenu w diecie nie oznacza konieczności rezygnacji z pizzy. Pizza bezglutenowa to ciekawa alternatywa dla tych wszystkich miłośników kuchni włoskiej, którzy chcą lub muszą wyeliminować gluten ze swojej codziennej diety i jednocześnie nie chcą odmawiać sobie wszystkich dotychczasowych przyjemności.


Bazując na bogatym doświadczeniu, tradycyjnych przyprawach i wyłącznie świeżych składnikach komponujemy oryginalne i niezwykle smaczne pizze na cieście bezglutenowym. Nasze ciasto zaskakuje smakiem, miękkością i chrupiącą skórką – walorami, pod względem których pizza bezglutenowa Fiero w niczym nie ustępuje swojemu tradycyjnemu pierwowzorowi, niezależnie od tego czy jest serwowana na grubym czy na cienkim cieście.


Pizza bezglutenowa – Łódź to miasto, w którym zamówisz najsmaczniejszą

Istnieje całkiem sporo sposobów na przyrządzenie pizzy bez glutenu. Przetestowaliśmy co najmniej kilka z nich i po pewnych modyfikacjach wybraliśmy ten, dzięki któremu pizza bezglutenowa jest nie tylko bezglutenowa, ale przede wszystkim smaczna.


Dumni z naszej receptury z przyjemnością włączyliśmy pizzę bez glutenu do menu Pizzerii Fiero. Jesteśmy przekonani, że możliwość skosztowania najlepszej pizzy bezglutenowej w mieście, a być może i w całym województwie skusi niejednego smakosza kuchni włoskiej i przyczyni się do popularyzacji dań bezglutenowych wśród stałych bywalców naszych restauracji. Nie zamierzamy bowiem poprzestać na podstawowym wariancie pizzy bez glutenu, co z pewnością zaowocuje jeszcze bogatszym i bardziej urozmaiconą kartą dań.


Pizzeria bezglutenowa – Łódź

Fiero Pizza to prawdziwa włoska restauracja w Łodzi. W naszym menu znajdziesz około pięćdziesięciu rodzajów pizzy, które oferujemy w trzech wariantach średnicy ciasta, także jako placki bez glutenu. To pozwala nam jeszcze lepiej odpowiadać na oczekiwania naszych Gości, zarówno w przypadku dań serwowanych w naszych restauracjach, jak i dań z dowozem.


Interesuje Cię pizza bezglutenowa z dowozem? Dowozy realizujemy na terenie miasta Łódź. Zamówienia na placki bezglutenowe przyjmujemy na miejscu, telefonicznie lub online. Pełną listę restauracji działających w ramach sieci Fiero Pizza znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej. Jesteśmy też w Pabianicach i Tomaszowie Mazowieckim. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej wyjątkowej oferty.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Ile kalorii ma pizza?